Яку сумісність мають Тельці з іншими знаками Зодіаку – любовна сумісність для стосунків по гороскопу

Тільці можуть знайти далеко небагато однодумців серед інших знаків зодіаку, але все ж таки є знаки, які наче підібрані для них долею. А які саме дізнайтеся в нашому матеріалі.

Овен

Постійна конкуренція Овна може стати на заваді побудові стабільних гармонійних відносин із Тельцем. Однак, якщо знайти взаєморозуміння і баланс, вони можуть доповнювати один одного.

Телець

Телець – найкращий партнер для самого Тельця. Два Тельця можуть бути ідеальною парою із загальними життєвими поглядами, пріоритетами. Вони безнадійні романтики та шукають надійного партнера.

Гороскоп на день місячного затемнення 25 березня 2024 року
Гороскоп на сумісність

Близнюки

Обидва чуттєві, люблять комфорт і можуть доповнювати один одного при знаходженні балансу між безпекою Тельця та свободою Близнюків.

Рак

Водний знак Раку та земний Телець становлять одну з найприємніших та органічно сумісних пар всього зодіаку. Повільний, люблячий безпеку характер Тельця гармонує зі щирим домосідом Раком.

Лев

Обидва рішучі, але не гнучкі та схильні до впертості, обстоюючи свою позицію. Проблеми можуть виникати, коли їхні цінності не співпадають і жоден партнер не хоче на компроміс. Якщо вдається пройти перешкоди, це зазвичай стабільні пари.

Діва

Вони однаково люблять облаштовувати будинок, причому чуттєвий Телець, керований Венерою, прикрашає, а Діва, керована Меркурієм, планує та організує спільний побут.

Терези

Обидва цінують мистецтво, розкіш, романтику. Але вони мають багато відмінностей. Терези більш раціональні, а Телець керуються почуттями. Романтична енергія Венери може допомогти підтримувати та зміцнювати душевний зв’язок.

Скорпіон

Скорпіон та Телець – протилежні знаки, які можуть доповнити один одного або йти кожен своїм шляхом. Хоча обидва глибоко чуттєві, віддані особистості із сильним фізичним тяжінням, Телець практичний і приземлений, а Скорпіона часто захльостують хвилі емоцій.

Стрілець

Стрілець – вогняний знак із найнижчою сумісністю з Тельцем. Вони мало спільного. Заповзятливий Стрілець цінує свободу, а прагматичний Телець шукає стабільності.

Козеріг

Як два земні знаки Козеріг та Телець можуть побудувати гармонійний зв’язок. Обидва амбітні, педантичні в роботі і не легко довіряють людям через раціональний та практичний склад розуму.

Гороскоп на 20 лютого 2024 року для всіх знаків зодіаку
Гороскоп на сумісність

Водолій

Якщо ці двоє захочуть взяти до уваги думку іншого, можуть досягти всього, що мали намір зробити в парі.

Риби

Риби та Телець – спокійні, тихі партнери, які люблять комфорт та приємне спілкування. Керований Венерою Телець орієнтований на відносини, що добре поєднується зі схильністю чуттєвих, духовних риб.

Схожі статті

Гороскоп на 31 березня 2024 року для всіх знаків зодіаку: день, що принесе кохання та нових людей

31 березня можете сміливо розпочинати будь-які нові справи, адже усі вони будуть приречені на абсолютний успіх. Але деяким знаком пощастить сильніше.