Середа, 23 Червня, 2021

Магнітні бурі в останній тиждень травня 2021: фахівці назвали небезпечні дати

Магнітні бурі завжди важко переносяться метеозалежними людьми. Чи варто готуватися до нових геомагнітних ударів під кінець весни?

У травні 2021 магнітні бурі відрізняються однією малоприємною особливістю — в цьому місяці вони особливо затяжні. Головні проблеми, з якими стикаються люди в такі періоди — різкі стрибки артеріального тиску, головний біль, задишка і прискорення пульсу. Справа в тому, що при сильних геомагнітних коливаннях звужуються капіляри, що провокує проблеми з кровотоком і як наслідок кисневе голодування.

Разом з усім перерахованим вище, магнітні бурі можуть викликати підвищену сонливість, швидку стомлюваність і, відповідно, низьку працездатність. Від поганого самопочуття псується настрій, з’являється неприємне відчуття апатії або ж зайва емоційність, спалахи гніву.

Саме тому фахівці акцентують увагу на тому, щоб метеозалежні люди заздалегідь готувалися до геомагнітних ударів і не планували особливо важливі справи на ці дати.

Магнітні бурі
Магнітні бурі

Календар магнітних бур на останню неділю травня 2021

28 травня очікується одна з найсильніших за місяць магнітних бур, яка посилиться ще і тим, що випадає вона на кінець робочого тижня — п’ятницю. Постарайтеся спланувати роботу так, щоб складні проекти і аврали не співпали з цим днем.

Напередодні прийміть теплу ванну і добре виспіться, а ранок 28-го почніть з контрастного душу і свіжого овочевого або фруктового сніданку.

Лікарі рекомендують у такі періоди замінювати жирне м’ясо і важку випічку овочами, фруктами і рибою чи морепродуктами. Кращий перекус на роботі — банан, а на сонці при підвищеній геомагнітній активності намагайтеся перебувати якомога менше.

Поділіться статтею

Федір Добронравов

(Фото) Федора Добронравова зі “Сватів” – не впізнати з роками: актор змінив лише одну деталь в образі

Федір Добронравов зіграв у серіалі "Свати" веселого та простого Івана Будька. Подивіться, як змінився артист з роками.
Віктор Павлік з молодою дружиною та його колишня Лариса Созаєва

Экс-дружина Віктора Павліка у день народження Михайлика опублікувала дивні рядки: “Зло не пройде далі”

Лариса Созаєва не раз за допомогою соціальних мереж вела діалог з родиною свого екс-чоловіка.
24 червня - пам'ять святих апостолів Варфоломія і Варнави

Свято 24 червня 2021: день апостолів Варфоломія і Варнави – як правильно сьогодні молитися за здоров’я

У перший місяць літа ми відзначаємо день апостолів Варфоломія і Варнави. Дізнайтеся все про це свято.

Популярне

Останні новини