Вірите у долю? А у те, що її можна змінити? Якщо так, то ми розкажемо як це зробити

Цьогоріч осіннє рівнодення припало на час між 22-23 вересня. Відсьогодні дні будуть коротшати, а ночі довшати. З погляду науки астрономії осінь зійшла на трон і стала повноцінною королевою.

Визначальним у цьому явищі є сонце, бо перетинає екватор і переходить від північної півкулі у південну. Для мешканців південної півкулі настає весняне рівнодення. Природа і мешканці північної півкулі готуються до переходу на зимовий час.

З днем осіннього рівнодення пов’язано багато народних прикмет і традицій.
У ці дні любили проводити різноманітні свята збору урожаю, під час яких господарі демонстрували та продавали продукти, вирощені власноруч. Також, на знак вдячності за добрий урожай, проводилися масові гуляння. Традиційно з цього періоду починали справляти весілля.

Народні гуляння у Тернополі
Народні гуляння у Тернополі

Дотепер цей час вважається найкращим для підбиття підсумків і планування та початку чогось нового. Вважалося, що у такі дні людина може змінити свою долю. Для цього в буквальному розуміння потрібно позбутися чогось старого – одягу, меблів, посуду…

З давніх-давен до нас дійшли такі прикмети:
Яким видався день, такою буде й осінь.
Якщо урожай горобини багатий, то зима буде холодною.
Якщо на горобині і березі з’явилося жовте листя, то зима почнеться з ранніх заморозків і буде холодною.
Багатий урожай жолудів обіцяє багато снігу на Різдво.
Тепла і суха погода в цей день обіцяє м’яку зиму.
Якщо в день осіннього рівнодення відлітають журавлі та інші птахи – чекайте суворої зими.

Прикмети і вірування
Прикмети і вірування

Що потрібно зробити?

Будьте вдячні. Подякуйте за все, що у вас було в цьому році – за досягнення і труднощі як цінний досвід, за все позитивне і світле, що додавало впевненості і сил для життя і подальшого руху. Подякуйте всім, хто допомагав і підтримував. А тих, хто заподіяв біль вибачте і відпустіть, а разом з ними відпустіть всі свої образи.

Залучайте у своє життя любов. На осіннє рівнодення здійснюють ритуал на створення пари. Він полягає у тому, щоб придбати особистій речі пару, ментально – для свого майбутнього обранця. Це може бути ще одна подушка, зубна щітка, рушник тощо.

Залучайте у своє життя багатство. Щоб залучити багатство, потрібно приготувати страву з нового врожаю, бажано у формі кола, – ефект посилиться. Астрологи також радять тричі перерахувати свої гроші і записати в блокнот бажану суму.

Запросіть у своє життя щось нове. Астрологи радять в цей період більше часу провести на самоті – медитувати, роздумувати над своїм життям, аналізувати свої думки і відчуття. Можна буквально записати на листочку весь негатив, який лізе в голову і потім його спалити.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини