Вірите у долю? А у те, що її можна змінити? Якщо так, то ми розкажемо як це зробити

Цьогоріч осіннє рівнодення припало на час між 22-23 вересня. Відсьогодні дні будуть коротшати, а ночі довшати. З погляду науки астрономії осінь зійшла на трон і стала повноцінною королевою.

Визначальним у цьому явищі є сонце, бо перетинає екватор і переходить від північної півкулі у південну. Для мешканців південної півкулі настає весняне рівнодення. Природа і мешканці північної півкулі готуються до переходу на зимовий час.

З днем осіннього рівнодення пов’язано багато народних прикмет і традицій.
У ці дні любили проводити різноманітні свята збору урожаю, під час яких господарі демонстрували та продавали продукти, вирощені власноруч. Також, на знак вдячності за добрий урожай, проводилися масові гуляння. Традиційно з цього періоду починали справляти весілля.

Народні гуляння у Тернополі
Народні гуляння у Тернополі

Дотепер цей час вважається найкращим для підбиття підсумків і планування та початку чогось нового. Вважалося, що у такі дні людина може змінити свою долю. Для цього в буквальному розуміння потрібно позбутися чогось старого – одягу, меблів, посуду…

З давніх-давен до нас дійшли такі прикмети:
Яким видався день, такою буде й осінь.
Якщо урожай горобини багатий, то зима буде холодною.
Якщо на горобині і березі з’явилося жовте листя, то зима почнеться з ранніх заморозків і буде холодною.
Багатий урожай жолудів обіцяє багато снігу на Різдво.
Тепла і суха погода в цей день обіцяє м’яку зиму.
Якщо в день осіннього рівнодення відлітають журавлі та інші птахи – чекайте суворої зими.

Прикмети і вірування
Прикмети і вірування

Що потрібно зробити?

Будьте вдячні. Подякуйте за все, що у вас було в цьому році – за досягнення і труднощі як цінний досвід, за все позитивне і світле, що додавало впевненості і сил для життя і подальшого руху. Подякуйте всім, хто допомагав і підтримував. А тих, хто заподіяв біль вибачте і відпустіть, а разом з ними відпустіть всі свої образи.

Залучайте у своє життя любов. На осіннє рівнодення здійснюють ритуал на створення пари. Він полягає у тому, щоб придбати особистій речі пару, ментально – для свого майбутнього обранця. Це може бути ще одна подушка, зубна щітка, рушник тощо.

Залучайте у своє життя багатство. Щоб залучити багатство, потрібно приготувати страву з нового врожаю, бажано у формі кола, – ефект посилиться. Астрологи також радять тричі перерахувати свої гроші і записати в блокнот бажану суму.

Запросіть у своє життя щось нове. Астрологи радять в цей період більше часу провести на самоті – медитувати, роздумувати над своїм життям, аналізувати свої думки і відчуття. Можна буквально записати на листочку весь негатив, який лізе в голову і потім його спалити.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація
реклама

Поділіться статтею

Камалія проміняла одного дідуся на іншого

Камалія проміняла одного дідуся на іншого: мільярдер Мохаммад Захур поступився своїм місцем Поплавському

Популярна українська співачка Камалія вже давно крутиться у світських колах і спілкується в основному з артистами та бізнесменами. Її чоловік половину часу знаходиться за кордоном, а виходити на світське заходи доводиться самотужки. На щастя, у вітчизняному шоу-бізнесі повно кавалерів, які залюбки складають компанію дамам.
Велике кохання Наталії Могилевської

Велике кохання Могилевської, яке затьмарило усіх її чоловіків: придбала житло по сусідству і цілувала п’яти

Наталія Могилевська — розкішна жінка, у якої маса залицяльників. Її шлюб тривалістю у рік, був зруйнований через різні погляди співачки та її обранця на вірність та принциповість, але навіть після невдалого досвіду шлюбного життя, вона змогла зустріти гідну людину, яка досі вважається її найбільшим коханням.

Володимир Кличко розважається з мільйонеркою в Києві, поки його колишня Хейден на дні — усі подробиці

Володимир Кличко не тільки успішний спортсмен та бізнесмен, але і завидний наречений. Після його розриву з американкою Хейден, серце чоловіка залишилося вільним, і претенденток на нього без сумніву купа. Втім, не кожній пощастить хоча б побачити холостяка вживу.
Вагітна Настя Каменських обхопила руками живіт

Вагітна Настя Каменських у сукні з яскравого целофану обхопила руками живіт: “Буде поповнення. Буде двійня”

Відома українська співачка Настя Каменських виступає на вітчизняній естраді близько 14 років. І половину з них інтригує аудиторію можливою вагітністю, яка все ніяк не настає. Зміни у фігурі співачки наштовхують фанатів га думку про її положення, але чи насправді це фантазії?
Тоня Матвієнко показала, як живе її батько

“Шкода, що немає місця в родині”: Тоня Матвієнко показала, як живе її батько після розриву з Ніною Матвієнко

Не так давно стало відомого, що Ніна Митрофанівна розірвала стосунки зі своїм чоловіком після десятків років спільного життя. Зараз велика родина обходиться без голови, який живе та малює на дачі. Нещодавно Тоня Матвієнко показала, як зараз живе її батько.

Популярне

Останні новини