Вже за кілька днів українці будуть святкувати Великдень, тож підготовка до цього свята досі триває. Господині починають прибирати у будинку, складати святкове меню та придумувати дизайни крашанок, які прикрашать їхній стіл. Однак, не всі ці справи можна робити в будь-який день до цього свята, зокрема це стосується прибирання.
Понеділок
Зазвичай цього дня надають перевагу роботі надворі. Це сприятливий час для винесення непотрібних речей, наведення порядку в дворі, гаражах.

Вівторок
Зазвичай цього дня знімають штори, міняють скатертини, перуть рушник та позбуваються всього непотрібного в оселі. Важливу увагу приділяють посуду, а саме викидають тріснуті тарілки й не тільки. Також цього дня купають домашніх тварин, щоб вони теж зустріли свято в чистоті.
Середа
Середа – це день генерального прибирання в усьому домі. Цього дня рекомендується навести порядок у шафах, витерти пил, помити підлогу. Вже в середу можна купувати продукти на святкове меню, адже з пʼятниці від таких справ краще відмовитись. також не забудьте присвятити час собі – прийняти душ, помолитись та забути про всі образи.

Четвер
Цей день є головним днем очищення перед Великоднем. У першій половині дня має завершитись генеральне прибирання в оселі, а також необхідно помити вікна, протерти дзеркала.
Пʼятниця
Усі справи вже позаду і цей день слід присвятити духовним практикам. Відмовтесь від фізичної праці, проведіть час у спокої, роздумах і молитві.

Субота
У суботу господині прикрашають дім, готують великодній кошик, сервірують святковий стіл. Цей день не про працю, а про гармонію.
Тепер ви знаєте, які дні для чого краще, краще дотримуватись цих традицій до Великодня, щоб не порушити гармонію свята.