Середа, 23 Червня, 2021

Як мене з чоловіком запросили в гості на Великдень і хотіли поїсти за наш рахунок: з вас паски, з нас яйця

Чи траплялося з вами таке, коли родичі запросили в гості на свято і попросили принести з собою смаколики, та не аби які, а дорогі?

Звичайно, близьких людей хочеться дивувати своїми кулінарними талантами, особливо на самому початку відносин, якщо це рідня за сторони чоловіка чи просто друзі. Так я раніше і робила — купляла за свої гроші необхідні продукти, по півдня стояла біли плити та готувала власні шедеври, та в результаті отримувала одне лише, сухеньке таке “Дякую”. Зараз я вже не така наївна.

Напередодні Великодня мені подзвонили далекі родичі коханого, з якими ми сім’ями зустрічалися всього лише декілька разів. Вони запросили нас разом відсвяткувати це велике свято, але мені одразу сказали, що з мене паски. Я не заперечувала та сказала, що оберу найкращі, які тільки будуть у кондитерській, проте виявилося, що натяк я зрозуміла неправильно.

Великодні паски
Великодні паски

Наші, так би мовити, знайомі хотіли, щоб я сама спекла паски, оскільки вмію робити це добре. Коротше кажучи — я майстер цієї справи. Вони зі своєї сторони мали приготувати крашанки.

Я була дуже здивована такою наглістю. Що там розмальовувати яйця в порівнянні з випічкою кулічів? Але і це ще не все. Я ще вирішила уточнити, на чиї гроші куплятимуться продукти для великодніх пасок, адже зараз вони не дешеві, тому це питання я задала з натяком на те, щоб розділити витрати.

Крашанки
Крашанки

Моя пропозиція стала несподіванкою для рідні. Вони відповіли, що куплять яйця та фарбники для них, і це теж не безкоштовно. Я стояла на своєму, адже витрати на паски значно вищі, в результаті чого нас з чоловіком обізвали жадібними людьми та демонстративно висказали, що знайдуть когось іншого, хто не рахуватиме копійки, як ми. Цікаво, чи знайшли все ж таки.

Взагалі не знаю, хто в здоровому глузді погодиться годувати за свій рахунок таку кількість людей? Але це точно будемо не ми. І я впевнена, що маю рацію.

Поділіться статтею

Віктор Павлік з молодою дружиною та його колишня Лариса Созаєва

Экс-дружина Віктора Павліка у день народження Михайлика опублікувала дивні рядки: “Зло не пройде далі”

Лариса Созаєва не раз за допомогою соціальних мереж вела діалог з родиною свого екс-чоловіка.
24 червня - пам'ять святих апостолів Варфоломія і Варнави

Свято 24 червня 2021: день апостолів Варфоломія і Варнави – як правильно сьогодні молитися за здоров’я

У перший місяць літа ми відзначаємо день апостолів Варфоломія і Варнави. Дізнайтеся все про це свято.
Оля Цибульська

Оля Цибульська показала справжнє обличчя і підтвердила підозри про роман з Дзідзьо: “Моє нікуди не дінеться”

Оля Цибульська дала суперечливе інтерв'ю, яке проливає світло на деякі аспекти її життя.

Популярне

Останні новини