Свято 9 липня 2021: на День Давида Солунського будьте обережні з вогнем та обов’язково з’їжте лісових ягід

9 липня незвичайний день православного календаря.

Днем Давида Солунського православна церква вшановує дуже сумлінного вірянина. Чоловік  примкнув у дорослому віці до монастиря Меркурія та Федора. Та згодом він вирішив, що має прийняти аскезу та жити на самоті. Він відправився до Салонік, знайшов безлюдну місцину та збудував курінь під мигдальним деревом.

Жив Давид 70 років. Весь цей час він постував і молився.

Свято 9 липня

У народі Давида Солунського називають “Cуничником”. Наші пращури давно примітили, що саме 9 липня вистигає суниця. Люди йшли у ліс збирати цю ягоду.

Вважається, що корисні не тільки ягоди, а й листя суниці. Якщо вам потрібно 9 липня зайняти гроші, покладіть в кишеню суницю і вирушайте просити кошти – відповідь буде позитивною. До речі, поводитися грубо з лісовою ягідкою у цей день заборонено. Поганою прикметою вважалося топтати чи викидати її. Можна робити консервацію 9 липня.

Також неможна було необережно 9 липня поводитися з вогнем. Поганою прикметою вважалося сварити чи карати домашніх тварин. Навіть якщо ваш пес або кіт нашкодив, не кажіть у їх бік поганих слів.

Щоб Давид Солунський допомагав вам у справах, прочитайте у цей день такий кондак:

Сад присноцветущ, добродетелей плоды приносяй,/ явился еси на садовне древе, яко благопеснивая птица,/ рай же паче, жизни древо, Господа, в сердцы твоем прием,/ яко возделав, богомудре,/ имже питаеши нас благодатию;// присно моли о нас, Давиде всеблаженне.

Схожі статті

Точно не 25 грудня: яка справжня дата Різдва Христового — вчені приголомшили відповіддю

Свято Різдва у світі відзначають 25 грудня. Відомо, що син Божий Іісус народився взимку у першому році нашої ери. Але чи дійсно це так? Яку відповідь дають вчені — читайте в матеріалі "Сенсації".

Світяться і блищать: 5 простих ідей зробити красивий новорічний декор власноруч

Створення різдвяного і новорічного декору — цікаве заняття, яке створює навколо атмосферу свята і домашнього затишку. Пропонуємо читачам "Сенсації" 5 ідей, як власноруч створити новорічний декор.

З 1 грудня: велика Лаврська дзвіниця відкриває резиденцію Святого Миколая – ось що там буде

З 1 грудня 2024 року у великій дзвіниці Києво-Печерської Лаври запрацює Резиденція святого Миколая. Які локації там будуть працювати та коли можна навідатись туди — дізналася "Сенсація".

День святого Миколая 2024: дата за новим церковним стилем, традиції і звичаї свята

День святого Миколая за старим стилем в Україні відзначали 19 грудня. Але вже другий рік поспіль ця дата змістилась. Коли саме українці шанують памʼять святого Миколая — розповість "Сенсація".

Яке церковне свято 12 квітня 2024 – все про цей день, що не можна робити та яким прикметам можна довіряти

Яке свято 12 квітня 2024? Дізнайтеся в нашому матеріалі, що це за день, які прикмети можна розпізнати, яких традицій дотримуються віряни та чого уникають.

11 квітня 2024 — яке сьогодні церковне свято, і чого не варто робити, щоб не лити в майбутньому гіркі сльози

Яке церковне свято 11 квітня 2024 року? Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, що у цей день святкують віряни, яким традиціям слідують, а також, які є прикмети та повір'я.