Свято 10 серпня 2021 року: кого вітати з іменинами, що можна і не можна робити у День апостолів від 70-ти

Свято 10 серпня шанується православною церквою. У цей день молитви особливо сильні.

70 святих Апостолів знає наша церква. Всі вони – реальні люди, які жили та неси суспільству світло вчення Христового. Їх переслідували язичники, цькували іудеї, не хотіли спілкуватися близькі, але мученики не зрадили свого Спасителя.

70 святих апостолів

Ким були 70 апостолів?

Варто зазначити, що число 70 є дуже символічним для Святого Письма. Згадується, що саме 70 народів вийшли з чересел Мойсея. Саме 70 учнів взяв до себе Ісус Христос. Сталося це в останній рік його життя. Варто зазначити, що 12 апостолів, які розділили таємну вечерю з Сином Господнім не входять у список 70-ти.

Після Воскресіння Господнього понесли його учні проповідь Спасителя.

Як молитися 70 апостолам?

Молитися у цей день слід за ближнього. Церковники пропонують перед образом Ісуса Христа прочитати “Молитву за згодою”.

“Господи Боже наш, Ісусе Христе, Пречистими Твоїми устами Ти сказав нам: “Якщо двоє з вас згодяться на землі просити про всяку справу, то чого би не попросили, буде вам від Отця Мого Небесного”. З глибокою вірою в непохитність слів Твоїх і безмежне милосердя Твоє просимо Тебе – почути рабів Твоїх (назвати імена тих, хто просить), які згодилися покірно просити Тебе про бідуючого (недужого, заблукалого тощо) раба Твого (ім’я) подай йому (викласти прохання). Але не як ми хочемо, а як Ти, Господи; нехай буде на все воля Твоя свята.
Амінь”

Що можна та не можна робити 10 серпня та кого вітати з іменинами?

Особливих заборон у цей день немає. Єдине про що просять священнослужителі не грішити лихим словом, а навпаки посвятити цей день вдячності.

Іменини та День Ангела сьогодні святкують: Никанор, Тимон, Ірина, Микола, Олена, Сергій і Павло. Не забудьте привітати близьких та не шкодуйте теплих слів.

Схожі статті

Точно не 25 грудня: яка справжня дата Різдва Христового — вчені приголомшили відповіддю

Свято Різдва у світі відзначають 25 грудня. Відомо, що син Божий Іісус народився взимку у першому році нашої ери. Але чи дійсно це так? Яку відповідь дають вчені — читайте в матеріалі "Сенсації".

Світяться і блищать: 5 простих ідей зробити красивий новорічний декор власноруч

Створення різдвяного і новорічного декору — цікаве заняття, яке створює навколо атмосферу свята і домашнього затишку. Пропонуємо читачам "Сенсації" 5 ідей, як власноруч створити новорічний декор.

З 1 грудня: велика Лаврська дзвіниця відкриває резиденцію Святого Миколая – ось що там буде

З 1 грудня 2024 року у великій дзвіниці Києво-Печерської Лаври запрацює Резиденція святого Миколая. Які локації там будуть працювати та коли можна навідатись туди — дізналася "Сенсація".

День святого Миколая 2024: дата за новим церковним стилем, традиції і звичаї свята

День святого Миколая за старим стилем в Україні відзначали 19 грудня. Але вже другий рік поспіль ця дата змістилась. Коли саме українці шанують памʼять святого Миколая — розповість "Сенсація".

Яке церковне свято 12 квітня 2024 – все про цей день, що не можна робити та яким прикметам можна довіряти

Яке свято 12 квітня 2024? Дізнайтеся в нашому матеріалі, що це за день, які прикмети можна розпізнати, яких традицій дотримуються віряни та чого уникають.

11 квітня 2024 — яке сьогодні церковне свято, і чого не варто робити, щоб не лити в майбутньому гіркі сльози

Яке церковне свято 11 квітня 2024 року? Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, що у цей день святкують віряни, яким традиціям слідують, а також, які є прикмети та повір'я.