Свято 2 вересня 2021 року: що можна і не можна робити на День пророка Самуїла та чиї іменини сьогодні

2 вересня - не тільки другий навчальний день, й важливе православне свято. Дізнайтеся все про традиції.

Свято пам’яті пророка Самуїла несе великий потаємний сенс. Це день мудрості та яснобачення, яким нагородив Господь святого ще у дитинстві.

Пророк Самуїл

У 12 років Самуїл отримав від Бога одкровення. Воно стосувалося долі його вихователя Ілії. Господь сказав, що дім первосвященника буде покарано, якщо він не врозумить своїх нечестивих синів.

Сам же пророк жив по совісті. Його доля нагородила довгими літами. Помер він у глибокій старості. У 406 по Р. Х. році мощі пророка Самуїла були перенесені з Юдеї у Константинополь. Молитися сьогодні можна ввечері. Просити пророка дати справедливості у вашому житті та захистити від всіх, хто може зачепити вашу гідність. Читайте такі рядки перед образом Спасителя:

Дар прецінний даний був ти неплідній утробі і принесений в жертву, як всепаленя благоприємне, Господеви своєму, послуживши Йому в преподобії і правді, тому тебе почитаєм, пророче Божий Самуїле, як молитвеника за душі наші.

Що можна і не можна робити 2 вересня?

Цього дня не заборонено працювати, але не бажано укладати важливі договори. Крім цього, не можна проганяти павуків. Пращури вірили, що вони 2 вересня приходять у хату та приносять гроші.

Вітається сьогоднішній похід на ранкову чи вечірню службу. Якщо ви будете у храмі, поставте свічки за мир та злагоду у робочих справах.

А Олександр, Віктор, Володимир, Іван, Максим, Микола, Тимофій, Федір мають сьогодні почути привітання з іменинами.

Схожі статті

Точно не 25 грудня: яка справжня дата Різдва Христового — вчені приголомшили відповіддю

Свято Різдва у світі відзначають 25 грудня. Відомо, що син Божий Іісус народився взимку у першому році нашої ери. Але чи дійсно це так? Яку відповідь дають вчені — читайте в матеріалі "Сенсації".

Світяться і блищать: 5 простих ідей зробити красивий новорічний декор власноруч

Створення різдвяного і новорічного декору — цікаве заняття, яке створює навколо атмосферу свята і домашнього затишку. Пропонуємо читачам "Сенсації" 5 ідей, як власноруч створити новорічний декор.

З 1 грудня: велика Лаврська дзвіниця відкриває резиденцію Святого Миколая – ось що там буде

З 1 грудня 2024 року у великій дзвіниці Києво-Печерської Лаври запрацює Резиденція святого Миколая. Які локації там будуть працювати та коли можна навідатись туди — дізналася "Сенсація".

День святого Миколая 2024: дата за новим церковним стилем, традиції і звичаї свята

День святого Миколая за старим стилем в Україні відзначали 19 грудня. Але вже другий рік поспіль ця дата змістилась. Коли саме українці шанують памʼять святого Миколая — розповість "Сенсація".

Яке церковне свято 12 квітня 2024 – все про цей день, що не можна робити та яким прикметам можна довіряти

Яке свято 12 квітня 2024? Дізнайтеся в нашому матеріалі, що це за день, які прикмети можна розпізнати, яких традицій дотримуються віряни та чого уникають.

11 квітня 2024 — яке сьогодні церковне свято, і чого не варто робити, щоб не лити в майбутньому гіркі сльози

Яке церковне свято 11 квітня 2024 року? Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, що у цей день святкують віряни, яким традиціям слідують, а також, які є прикмети та повір'я.