Церковне свято 4 жовтня: що можна і не можна робити на День апостола Кондрата – традиції, прикмети

Сьогодні церква вшановує пам'ять святого апостола від 70 - Кондрата.

Апостол Кондрат. Чоловік був одним із перших християн. Він був єпископом в Афінах, Божим словом боровся за віру, а за свою щиру любов до Христа поплатився головою. Святий не боявся апелювати до самого царя. Він завжди наголошував на тому, що всі справи Спасителя очевидні. Всі, кого воскресив Ісус, дожили до днів мученика.

У молитовному єднанні з Богом
У молитовному єднанні з Богом

Пам’ять про Кондрата сьогодні слід вшановувати дуже обережно та поважно. Не слід сьогодні лаятися з близькими або займатися важкою фізичною працею. Апостол був людиною інтелектуальної праці, саме тому цей день потрібно присвятити духовному розвитку.

Почитайте повчання святих, пригадайте життєпис Христа або просто сумлінно працюйте сьогодні та цим славте Господа.

На які прикмети звернути сьогодні увагу?

В першу чергу подивіться в яку сторону дме вітер. Якщо це південний схід – грудень та січень будуть вельми теплими та ясними місяцями. Також не забудьте зафіксувати сьогодні чи будуть вранці заморозки.

Якщо маєте підсобне господарство, то подивіться, чи не ховають у своїх норах солому кроти. Ці тварини дуже тонко відчувають прихід справжньої зими та роблять все, аби утеплити свої гнізда.

Щоб Господь допомагав вам у всіх справах, рано-рано, що до світанку прочитайте таку молитву:

Кожний охрещений повинен бути виноградником Господнім і приносити плоди. Благаймо Господа нашого, Ісуса Христа, щоб Він дав нам благодать правильного використання дарів Божих.
1. Молімося за єпископів, священиків, дияконів і весь народ Божий, щоб вони невтомно несли Євангеліє Христа і ставали зразком віри і морального ладу.
2. Молімося, щоб охрещені, очищені від гріхів і відроджені у Святому Духові, все своє життя відважно сповідували Христа, Сина Божого.
3. Молімося, щоб усі учні Христа через Хрещення стали єдиним тілом і завжди тривали в єдиній вірі і любові.
4. Молімося, щоб ми, прищеплені як галузки до Христа, справжньої виноградної лози, через свою віру стали Його досконалими учнями.
5. Молімося про велике милосердя Бога, який прагне, щоб усі люди були спасенні, щоб ненароджені діти і ті, які померли без Хрещення осягнули вічне блаженство.
6. Молімося за нас самих, щоб через вірне використання дарів Божих ми заслужили на вічну славу.
Господи і Боже наш, смиренно дякуємо Тобі за всі Твої добродійства і просимо: вислухай наші молитви і вчини, щоб ми не змарнували благодаті таїнств, але використовували їх для більшої Твоєї слави, для нашої користі і для укріплення ближніх. Через Христа, Господа нашого.

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 24 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 24 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який буде багато негативних ситуацій

У цей день буде повно неприємних для вас сюрпризів. Запасіться терпінням та не робіть поспішні висновки, щоб потім не пожалкувати про свій вибір. Не гнівайтесь завчасно та не дозволяйте себе принижувати, адже оточуючі намагатимуться це зробити.
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Катя Осадча втікла до іншого чоловіка просто на очах у Юрія Горбунова: діти шлюб не врятували

Телеведуча Катя Осадча вже чотири роки перебуває у щасливому шлюбі разом із колегою Юрієм Горбуновим. Подружжя разом виховує двох синів і в цілому складають враження ідеального сімейства в середовищі українського шоубізу. Невже, у пари Горбунова та Очадчої настала криза?
Церковне свято 25 жовтня

Церковне свято 25 жовтня: що можна і не можна робити на Прова, Тараха та Андроніка – традиції, прикмети

25 жовтня вшановує пам'ять трьох святих мучеників. Вони сміливо розповідали про Христа і навіть загрози перед тортурами не зупиняли проповідувати про Сина Божого. Саме ж сьогоднішнє свято оповито енергією натхнення та справедливості. Будьте щирі у своїх молитвах і помислах.
Злата Огнєвіч розповіла, кому насправді віддасть своє серце по закінченню проєкту

“Довіряю тільки йому”: Злата Огнєвіч розповіла, кому насправді віддасть своє серце по закінченню проєкту

Нарешті телеглядачі змогли побачити про яких двох чоловіків Злата Огнєвіч говорила декілька місяців. Холостячка була настільки емоційна, що не втрималася і розповіла про свою закоханість одразу в двох учасників. Кого ж з них обрала артистка?
Надія Мейхер

Як виглядає син Надії Мейхер, через якого Меладзе вигнав її з “Віа Гри”: чорнобривий красень, схожий на маму

Надія Мейхер увійшла до оригінального, а згодом і до "золотого" складу легендарного жіночого колективу "ВІА Гра". Саме з неї та Альони Вінницької почалася історія колективу. До того ж, Надія — єдина учасниця, якій продюсер Меладзе дозволив повернутися до роботи в групі після вагітності.

Популярне

Останні новини