Церковне свято 22 листопада: що можна і не можна робити на День ікони Божої Матері “Скоропослушниця”

Чудотворна ікони Божої Матері "Скоропослушниця" принесла радість багатьом вірянам. Молитва до Діви Марії долітає сьогодні з усіх куточків аж до Афону, а слова, сказані до світанку набувають неймовірної сили. Не забудьте гарно помолитися у цей день перед образом Матері Божої.

Ікона Божої Матері “Скоропослушниця” – це стародавня чудотворна ікона, яка знаходиться на Святій для православних мирян горі Афон, в святих стінах монастиря Дохіяр. За легендою вона була написана ще в десятому століття. Ще в древні часи Київської Русі віруючи перемальовували її та розповсюджували копії святині по всій країні.

“Скоропослушницею” її назвали приблизно у 17 столітті. За легендою, один із ченців проходив у трапезну зі свічкою у руках, коли почув дивний голос, який прохав його не ходити тут та не коптити ікону. Чоловік сприйняв це невдалим жартом когось із жителів монастиря, аж поки через деякий час раптово не осліпнув.

Довгий час зі сльозами на очах та повним каяттям він молився перед іконою Божої Матері та благав про прощення. Раптово він знову почув той самий голос, який сповістив ченця про прощення та повернення зору.

Ікони Божої Матері Скоропослушниця
Ікони Божої Матері Скоропослушниця

Молитва у цей день

Свята Мати Божа дозволь мені у цей День звернутися до тебе. Почуй мій голос, Святине. Звертаюся з Тебе. Прохаю Тебе, допожи мені та моїй сім’ї, мені та моїй родині. Прошу тебе, Мати Ісуса нашого, дай мені сил та здоров’я. Мені та родині Моїй. Освяти мене силою своєю, яку подарував тобі Господь Бог Отець наш.

Амінь.

Традиції цього дня

22 листопада - заступає зима
22 листопада – заступає зима

Наші пращури вважали, що 22 листопада зима вступає в свої права, тож особливу увагу приділяли погоді – яка погода вдень, такими й будуть наступні три місяці. А от сильні снігопади свідчили про негоду в травні. В цей день жінки заварювали лікарські трави та напували свою сім’ю, щоб зберегти здоров’я.

Що не можна робити сьогодні

22 листопада не можна відмовляти гостям, навпаки, їх варто приймати з усіма почестями. Цей день наші пращури приділяли підготовці до зими, щоб зима потім не дошкуляла.

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини