Коли День святого Миколая 2021, що не можна дарувати дітям та чому: прикмети і традиції церковного свята

Ближче до кінця року стає актуальним питання, коли День святого Миколая 2021 в Україні. Це церковне свято припадає на 19 грудня за православним календарем і створює атмосферу справжнього дива, адже під подушками на ранок з'являються подарунки. Втім, дарувати дітям можна далеко не все.

Історія наголошує, що святий Миколай народився в заможній родині Феофана і Нонни у 270 році до нашої ери. Довгий час у подружжя не було дітей, вони вимолювали малюка в Бога. У випадку появи дитини пара пообіцяла присвятити його релігії. Так на світ і з’явився Миколай.

Зазвичай до свята готуються заздалегідь. Згідно з легендою, Миколай Чудотворець балував лише слухняних дітей, а бешкетників залишав або ні з чим, або приносив їм під подушку прутик чи шматочок вугілля.

Які подарунки дарувати на День святого Миколая
Які подарунки дарувати на День святого Миколая

Що можна дарувати дітям на День святого Миколая

Подарунок під подушку на День святого Миколая – це можливість приділити увагу і продемонструвати свою любов, час для великих і дуже цінних презентів ще не настав.

Найбільш доречними будуть солодощі та приємні дрібнички – невеличка іграшка, набір для творчості, потрібна на кожен день річ. Добре підійдуть пазли, конструктор,

Що не можна дарувати дітям на День святого Миколая і чому

Оскільки свято сімейне, не варто обирати те, що може віддалити дитину від родини. Перш за все це стосується гаджетів. Крім того, святитель Миколай завжди допомагав нужденним та малозабезпеченим, тож на 19 грудня краще підбирати скромні презенти, а щось більш суттєве може почекати до Нового року.

Що не можна дарувати дітям на День святого Миколая
Що не можна дарувати дітям на День святого Миколая

Не даруйте дітям подарунки на воєнну тематику, різноманітні танчики або іграшкову зброю. Не кращим вибором стануть гроші і дорогоцінності, адже Микола Угодник усі свої багатства роздавав бідним. Також не рекомендовано дарувати на День святого Миколая габаритні іграшки – не дарма презент треба класти під подушку, тож він має бути невеликим.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини