Церковне свято 1 грудня: що можна і не можна робити на день пам’яті святих Платона і Романа

Перший день зими у церковному календарі присвячено святим Платону і Роману. Їхня історря унікальна, але ще більше дивує енергетика 1 грудня. Саме сьогодні можна просити Господа про захист рідних і здоров'я близьких. Не прогавте можливості розпочати діалог зі Всевишнім.

Мученики Платон і Роман хоч фактично не були сучасниками, але мають багато спільного у своїй історії. Обидва походили з благородних родин, але обидва зазнали мук за свою віру. Святий Роман навіть намагався навертати язичників, та все було марно.

Церковне свято 1 грудня

Неймовірна сила духу зарядила назавжди 1 грудня своєю енергією. Сьогодні можна і варто просити про здоров’я. Втім, піклуватися слід не про себе, а про близьких. Тому у молитві, направленій до Господа, потрібно говорити про зцілення душі. Якщо у вашій родині прихворіли дітки, обов’язково потрібно піти до храму, поставити свічку під образом покровителя малечі – Святого Миколая. А свій ранок слід почати з запалення лампадки та читання такої молитви:

Господи наш, Ісусе Христе! Коли Ти ще жив на землі, до Тебе люди приносили своїх хворих, а часто й самі вони приходили до Тебе цілими громадами, і Ти немічних зводив на ноги, прокажених очищав, сліпим повертав зір, німим мову, а глухим слух, і всім тяжко недужим подавав здоров’я душі і тіла. Поглянь, Господи, у Своєму милосерді і на мене (цього, цю) хворого (хвору) Твого (Твою) раба (рабу), (ім’я), і, якщо така Твоя свята воля, поверни мені (йому, їй) здоров’я.
Та якщо здоров’я тіла могло б бути загрозою для спасіння моєї (його, її) душі, а ця недуга є дорогою, яка заведе мене (його, її) до Тебе, тоді ласкою Своєю допоможи мені (йому, їй) з відданням Твоїй святій волі, терпеливо, без скарги й нарікання переносити цю недугу. Нехай це терпіння буде мені (йому, їй) на відпущення і спокутування всіх моїх (його, її) провин та на зібрання заслуг для вічного життя. І моїм (його, її) життям, і моєю (його, її) смертю хай буде прославлене ім’я Пресвятої Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа, на віки вічні.
Амінь.

Зверніть увагу, що 1 грудня не можна відмовляти жебракам у милостині, можна давати все: від непотрібного одягу до їжі. Також не бажано вирушати у дорогу

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини