Церковне свято 15 грудня: що можна і не можна робити на день пам’яті святого пророка Авакума – традиції, прикмети

Сьогодні православна церква згадує пророка, що жив у Юдеї. Його слова доносили до правителів, а Господь лише посилював його дари, заряджаючи день пам'яті святого особливою енергетикою.

Пророк Авакум отримав від Всевишнього цінний дар: він бачив серцем. Йому відкрилося майбутнє, де Єрусалим поневолили, руйнували храми. Коли немилосердний правитель Навуходоносор вдерся на Батьківщину святого і йому довелося піти на чужину. Лише за кілька років вдалося прийти додому.

Бачив Авакум і Ангелів Господніх. Саме крила служителя Божого донесли чоловіка до Вавілону.

Церковне свято 15 грудня

Так, як 15 грудня – енергетично сильний день, не можна сьогодні сваритися, плакати. Заборонено чіпати монети та чужі речі на перехрестях. Намагайтеся не говорити на свято Авакума багато та сміятися. Головне зараз поглибити свої знання і присвятити час молитві.

Просіть сьогодні про достаток та здоров’я. Молоді дівчата можуть просити гарного чоловіка собі, а ті, що року не провели у шлюбі, можуть звертатися з молитвою про вагітність. Вам же пропонуємо універсальні нескладні рядки:

О, Премілосердий Боже, Отче, Сину і Святий Душе, в нероздільній Трійці поклоняємося і славимий, зглянься милостиво на раба Твого (ім’я), недугами одержімаго; відпусти йому всі провини його; подай йому зцілення від хвороби; поверненням йому здоров’я і сили тілесні; подай йому долгоденственное і благого житіє, мирні Твої і примирною благая, щоб він разом з нами приносив вдячні благання Тобі, Всещедрому Богу і Творцеві своєму. Пресвята Богородиця, всесильним заступництвом Твоїм допоможи мені ублагати Сина Твого, Бога мого, про зцілення раба Божого (ім’я). Всі святі і ангели Господні, моліть Бога про хворого рабі Його (ім’я). Амінь.

 

Схожі статті

Точно не 25 грудня: яка справжня дата Різдва Христового — вчені приголомшили відповіддю

Свято Різдва у світі відзначають 25 грудня. Відомо, що син Божий Іісус народився взимку у першому році нашої ери. Але чи дійсно це так? Яку відповідь дають вчені — читайте в матеріалі "Сенсації".

Світяться і блищать: 5 простих ідей зробити красивий новорічний декор власноруч

Створення різдвяного і новорічного декору — цікаве заняття, яке створює навколо атмосферу свята і домашнього затишку. Пропонуємо читачам "Сенсації" 5 ідей, як власноруч створити новорічний декор.

З 1 грудня: велика Лаврська дзвіниця відкриває резиденцію Святого Миколая – ось що там буде

З 1 грудня 2024 року у великій дзвіниці Києво-Печерської Лаври запрацює Резиденція святого Миколая. Які локації там будуть працювати та коли можна навідатись туди — дізналася "Сенсація".

День святого Миколая 2024: дата за новим церковним стилем, традиції і звичаї свята

День святого Миколая за старим стилем в Україні відзначали 19 грудня. Але вже другий рік поспіль ця дата змістилась. Коли саме українці шанують памʼять святого Миколая — розповість "Сенсація".

Яке церковне свято 12 квітня 2024 – все про цей день, що не можна робити та яким прикметам можна довіряти

Яке свято 12 квітня 2024? Дізнайтеся в нашому матеріалі, що це за день, які прикмети можна розпізнати, яких традицій дотримуються віряни та чого уникають.

11 квітня 2024 — яке сьогодні церковне свято, і чого не варто робити, щоб не лити в майбутньому гіркі сльози

Яке церковне свято 11 квітня 2024 року? Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, що у цей день святкують віряни, яким традиціям слідують, а також, які є прикмети та повір'я.