17 червня: хто сьогодні святкує День ангела? Петро Порошенко та Софія Ротару приймають вітання

По церковному календарю віряни орієнтуються, яке свято чекає на них сьогодні та яких правил варто дотриматися, аби не накликати негараздів. Дізнаємося, хто зустрічає свого ангела-охоронця 17 червня.

День ангела  – важливий день для всіх українців, які вірять у добро, світло, молитву та Бога. За традицією варто зібратися за одним родинним столом та подякувати ангелу-охоронцю за власний захист. Отож, 17 червня свої іменини мають ряд таких імен: Петро, Єлізар, Іван, Назар, Митрофан, Мефодій, Митрофан, Ян, Софія, Марта, Марія, Марфа.

З відомих особистостей День ангела відзначають: політик, державний діяч та п’ятий президент України Петро Порошенко, а також українська естрадна співачка молдовського походження Софія Ротару. Кожен з них представник різних галузей, однак відзначилися та стати знаменитими змогли на території України.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Окрім цього, віряни не забувають й свята за церковним календарем, тому сьогодні вшановують пам’ять святого Митрофана. Варто дотриматися певних правил, аби не згрішити перед Всевишнім: не сваріться та не купайтеся у відкритих водоймищах; не радять лягати спати занадто рано; не розглядайте себе у дзеркалі.

Ті, хто дотримуються цих порад сьогодні моляться святому Митрофану, аби попросити великий урожай на ситну осінь. З цією датою пов’язують початок роботи з консерваціями та удобрення городів, тому можна вважати цей день сприятливим для підживлення земельних ділянок.

74-річна Софія Ротару схвилювала зірок і фанатів
Софія Ротару

Не забувайте за свого ангела-охоронця, однак гучні святкування, музику, танці й співи краще відкласти на потім, адже у свої іменини варто помолитися та попросити про ще більший захист та власний добробут. Отож, вітаємо всіх імен з їхнім Днем ангела та українських знаменитостей Петра Порошенка та Софію Ротару.

Схожі статті

Коли і як святкують Різдво в Україні 2023-2024: основні дати за старим і новим календарем, традиції

Розповідаємо, коли святкують Різдво у 2023 році в Україні, які існують різдвяні традиції, заборони. Також дізнаєтеся, коли Різдво перенесли на 7 січня, про страви на Святвечір та інші цікаві факти.

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.