30 червня: хто сьогодні святкує День ангела? Микита Добринін приймає вітання від рідних

Щоденно свято День ангела відзначають різні імена зі списку церковного календарю, а ще загадують здійснення найпотаємніших бажань. Дізнаємося, хто має свої іменини 30 червня.

День ангела обожнюють не тільки діти, а й дорослі, які ладні відзначати своє свято якнайкраще та радіти кожним дрібницям в житті. Отож, 30 червня свої іменини мають: Ізмаїл, Йосиф, Кирило, Микита, Никифор, Мануїл.

З представників українських знаменитостей особисті іменини має головний герой романтичного проєкту “Холостяк-9”, телеведучий Микита Добринін, який завдяки шоу отримав те, чого так прагнув. З переможницею реаліті Дашею Квітковою чоловік побудував родину, проте згодом парі все ж довелося розлучитися. Однак дещо колишніх об’єднуватиме все життя: спільний син Лев, який потребує любові та уваги від обох батьків.

Нікіта Добринін
Микита Добринін

Подружжя зізналося, що заради спільного нащадка готові працювати над хорошими батьківськими відносинами, аби надати все необхідне для його щасливого дитинства та подальшого розвитку.

Окрім цього, віряни цього дня вшановують пам’ять мучеників Мануїла, Савела та Ісмаїла. Вони були рідними братами й походили з сімейства перса-язичника. Не варто сьогодні давати в позику коштів, виносити сміття з домівки, сваритися та скаржитися на власні проблеми.

Пам’ятайте, що День ангела – прекрасна можливість провести свято в колі найближчих людей, помолитися при необхідності, отримати приємні побажання та навіть подарунки, які слугують символом уваги та любові. Тож, вітаємо всіх вищеперерахованих імен з іменинами та відомого холостяка країни Микиту Добриніна.

Схожі статті