17 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Микола Тищенко та Ольга Фреймут приймають вітання

Термін іменини пропонують вживати, як особисте свято, що збігається з днем вшанування однойменного святого. Дізнаємося, хто відзначає День ангела 17 липня.

Головним атрибутом святкувань Дня ангела та іменин є відвідання храму та прочитання молитви. Якщо ж планується гуляння, їх варто провести тихо, в атмосфері духовності, без вечірок та гучної музики. Отож, 17 липня своє свято мають ряд таких імен: Микола, Ольга, Олександра, Олексій, Юхим, Андрій, Федір, Тетяна, Марія, Анастасія, Павло, Марта, Марфа.

З представників українських знаменитостей відзначити День ангела мають змогу – відомий ресторатор, політик, громадський діяч, телеведучий Микола Тищенко та знаменита телеведуча, журналістка, письменниця Ольга Фреймут.

День Ангела
17 липня: хто сьогодні святкує День ангела?

Кожен по-різному відзначився в медійному світі, проте є те, що притаманне їм обом. Микола Тищенко професійний ресторатор, який точно знає всі тонкощі ресторанного обслуговування та ведення бізнесу.

Втікач Тищенко
Хто сьогодні святкує День ангела? Микола Тищенко приймає вітання

Ольга Фреймут була багаторічним ревізором зі стажем. Після виходу програми “Ревізор” на Новому каналі глядачі відкрили знаменитість зовсім з іншої сторони, як справедливу, розсудливу та з правильними манерами. До речі, Микола Тищенко теж спробував свої сили в проєкті, ставши на місце другого ревізора, Вадима Абрамова.

Ольга Фреймут
Хто сьогодні святкує День ангела? Ольга Фреймут приймає вітання

Отож, героям нашої статті точно знайомі правила існування громадських закладів харчування, якими мають бути готелі та інші місця загального відвідування.

Окрім цього, 17 липня віряни вшановують пам’ять святого Андрія. Не рекомендується сваритися, виясняти відносини, починати нові справи, адже отримати бажаного результату не вдасться.

Ми вітаємо всіх імен за церковним календарем, які святкують День ангела 17 липня та українських зірок Миколу Тищенка та Ольгу Фреймут.

Схожі статті