20 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Сергій Притула та В’ячеслав Узелков приймають вітання

Іменини за останні часи життя наших предків не святкувалися. Ба більше, були заборонені в період 20-30 років, але це свято особливе, світле та чисте, яке пов'язане з таїнством процесу Хрещення.

За давніми традиціями в День ангела іменинник ходив зі своїми рідними до церкви, аби помолитися за здоров’я, ще більший захист та добробут в родині, а ще ставив свічки біля ікони свого покровителя з небес.

20 липня День ангела святкують представники таких імен: Сергій, В’ячеслав, Герман, Фома, Никон, Лук’ян, Остап, Павло, Анастасія, Маргарита, Євдокія, Єфросинія.

З представників українських знаменитостей подякувати ангелу-охоронцю за тендітний захист та загадати здійснення найзаповітнішого бажання мають змогу – громадський та політичний діяч, волонтер, телеведучий Сергій Притула й відомий професіональний боксер В’ячеслав Узелков.

Сергій Притула став знаменитим завдяки роботі на Новому каналі в розважальних проєктах: “Підйом”, “Хто зверху?”, “Педан-Притула Шоу”, “Вар’яти-шоу” та інших. Втім, після початку повномасштабної війни заявив, що смішити народ більше не зможе, тому до розважальної сфери діяльності не повернеться. Нині свою реалізацію бачить у волонтерському напрямку.

Сергій Притула
Хто сьогодні святкує День ангела? Сергій Притула приймає вітання від рідних

В’ячеслав Узелков заявив про себе на всю Україну та Європу в статусі професійного боксера, ставши призером чемпіонатів світу та Європи. Після завершення кар’єри став телеведучим, а також відзначився в статусі тренера на шоу “Зважені та щасливі”.

В'ячеслав Узелков натякнув на третю дитину
Хто сьогодні святкує День ангела? В’ячеслав Узелков приймає вітання

Раніше імена для дитини обирали за церковним календарем, саме з тих, хто того дня мав День ангела. А потім людство почало називати своїх нащадків іменами, які подобалися.

Ми вітаємо всіх імен за церковним календарем, які 20 липня святкують День ангела та українських зірок – Сергія Притулу та В’ячеслава Узелкова.

Схожі статті