21 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Віктор Павлік та Олександр Пономарьов приймають вітання

Наші предки прагнули святкувати День ангела в найкращих та світлих традиціях, а зараз це свято набуло ще більшого розголосу, але з трішки зміненими правилами проведення своїх іменин.

Кожна людина в різні дні відзначає свій День ангела, а хтось не вірить традиціям, тому окрім свого дня народження не прагне до святкувань церковного свята. Отож, 21 липня відзначити власні іменини, помолитися та подякувати за захист мають змогу такі імена: Віктор, Олександр, Андрій, Дмитро, Данило, Прокопій.

З представників українських знаменитостей сьогодні особисте свято мають – знаменитий український артист, музикант, співак Віктор Павлік та його колега відомий співак, композитор, народний артист України Олександр Пономарьов.

Обоє чоловіків працюють в одній творчій ніші, в пісенній сфері, проте мають різну аудиторію прихильників та шлях до успіху. Віктор Павлік відзначився в медійному світі своїми україномовними хітами, які з кожним роком набувають нового значення. Чоловік увійшов до списку Книги рекордів України за кількість випущених альбомів.

Віктор Павлік показав, як виглядала його зачіска
Хто сьогодні святкує День ангела? Віктор Павлік приймає вітання

Знаменитий український артист Олександр Пономарьов був представником України на 48-пісенному конкурсі “Євробачення” та став тренером відомого талант-шоу каналу 1+1 “Голос країни”.

Пономарьов розповів про особисте життя
Хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пономарьов приймає вітання

Окрім цього, 21 липня віряни вшановують пам’ять священномученика Прокопія. Тому, не сваріться з рідними та друзями й не розпочинайте нових справ, адже вони не принесуть бажаних результатів.

В День ангела варто провести час в тихій домашній атмосфері, помолитися за ще більший захист та добробут. Тож, ми вітаємо всіх імен за церковним календарем та українських співаків – Віктора Павліка та Олександра Пономарьова.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.