22 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Михайло Присяжнюк приймають вітання

Іменини за останні десятиліття не вважали важливим святом і зовсім його не відзначали, однак нині реалії змінилися, тому існують традиції та рекомендації, як правильно провести свій день.

Досі в народі зберігся звичай називати своїх спадкоємців на честь дідусів зі сторони батька, а дівчаток – на честь бабусь зі сторони матері новонародженої. Отже, 22 липня День ангела святкують відомі імена: Михайло, Олександр, Андрій, Іван, Кирило, Теодор, Костянтин, Федір, Ян.

День Ангела
Хто сьогодні святкує День ангела?

З представників українських знаменитостей, які сьогодні мають свої іменини згадаємо відомого адвоката та телеведучого Михайла Присяжнюка й гумориста, актора, автора студії “95 квартал” Олександра Пікалова.

Обоє чоловіків стали відомими в українському медійному світі, однак відзначилися в різних сферах діяльності. Михайло Присяжнюк – провідний адвокат України, експерт багатьох проєктів на СТБ та телеведучий соціального шоу “Один за всіх”. Цікаво, але ще з дитинства чоловік знав, ким буде працювати, адже народився в сім’ї юристів.

Хто сьогодні святкує День ангела? Михайло Присяжнюк приймає вітання

Олександр Пікалов – актор гумористичного жанру та автор сценарію в команді “95 кварталу”, куди прийшов працювати у 1998 році. Його провідні пародії на відомих українських політиків ставали популярними та вдалими, які надовго запам’ятовувалися глядачам.

Олександр Пікалов
Хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов приймає вітання

Окрім цього, 22 липня віряни вшановують пам’ять мученика Панкратія. Вони радять відвідати вечірню службу, фізично не працювати вдома, адже Церква цього забороняє.

В День ангела варто помолитися, подякувати своєму ангелу-охоронцю за захист та посидіти в тихій атмосфері в колі найближчих людей. Ми вітаємо всіх імен за церковним календарем, які 22 липня святкують День ангела та українських знаменитостей – адвоката й телеведучого Михайла Присяжнюка та актора, автора сценарію в “95 кварталі” Олександра Пікалова.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.