24 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Павло Вишняков та Сергій Бабкін приймають вітання

Іменинами називають свято окремої людини, яке відзначається у відповідний день пам'яті християнського святого, чиє ім'я вона носить. Дізнаємося, хто святкує День ангела 24 липня.

За часів наших предків іменини вважались важливішим святом, ніж звичайний день народження людини, ба більше, в багатьох історіях ці свята збігалися, адже в давнину дитину охрещували на восьмий день після народження нової особистості. 24 липня День ангела відзначають ряд таких імен: Василь, Григорій, Герман, Йосип, Іван, Павло, Сергій, Ян, Олена, Ольга, Христина.

З представників українських знаменитостей подякувати ангелу-охоронцю за захист та відзначити свій день мають змогу – відомий актор театру та кіно Павло Вишняк й український музикант, актор і співак Сергій Бабкін.

Обоє чоловіків працюють у творчій сфері діяльності, втім, мають різну аудиторію прихильників. Павло Вишняков відкрився українській публіці не тільки талановитим актором багатьох серіалів, а й вмінням непогано рухатися на проєкті “Танці з зірками” у 2019 році в парі з Юлією Сахневич.

Хто сьогодні святкує День ангела? Павло Вишняков приймає вітання

Сергій Бабкін, окрім співочої кар’єри, теж спробував свої сили на 1+1 в “Танцях з зірками у 2018, а ще не один раз був тренером вокального шоу “Голос країни”, обирав молоді таланти серед учасників та кликав до себе в команду.

Серій Бабкін нарешті розповів, чим займається за кордоном
Хто сьогодні святкує День ангела? Серій Бабкін приймає вітання

Крім цього, 24 липня віряни вшановують пам’ять княгині Ольги. За церковними правилами не варто сьогодні прати білизну, сваритися з рідними, планувати весілля, адже проживете з коханим недовго.

До власного ангела-охоронця можна звернутися у найскладніші часи в житті, а в самий день іменин подякувати йому за дбайливий захист, помолитися та попросити про здійснення найзаповітнішого бажання.

Ми вітаємо всіх імен зі списку церковного календарю, які сьогодні мають свято та українських знаменитостей – актора Павла Вишнякова та музиканта Сергія Бабкіна.

Схожі статті