30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

В народі часто обирали імена новонародженим, які збігалися з фактичним днем їхніх іменин, однак зараз ця традиція відійшла на другий план, тому батьки обирають, як будуть звати дитину в залежності від уподобань до різних імен. 30 липня День ангела святкують: Петро, Леонід, Марина, Маргарита, Вероніка.

З представників українських знаменитостей своє свято мають – відома фітнес-тренерка, фахівчиня з правильного харчування Марина Боржемська та ресторатор, бізнес-тренерка Маргарита Січкар.

Обидві жінки працюють в різних сферах діяльності та в медійному просторі відзначилися по-різному. Марина Боржемська заявила про себе, що є хорошим мотиватором, тренером та прикладом для наслідувань на проєкті про схуднення “Зважені та щасливі”. Також була дружиною спортсмена, професійного боксера В’ячеслава Узелкова, втім, у 2018 році подружжя вирішило розлучитися.

42-річна Марина Боржемська-Узелкова показала життя після розлучення
Хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська приймає вітання

Маргарита Січкар є справжньою бізнесвумен та постає прикладом для жінок, які хочуть самореалізуватися. Неодноразово сиділа в ролі експерта в шоу “Один за всіх”, а також була ведучою проєкту на 1+1, який мав назву “Сім’я”.

Хто сьогодні святкує День ангела? Маргарита Січкар приймає вітання

Також 30 липня віряни вшановують пам’ять великомучениці Марини. Відпочиньте, відкладіть заняття важкою працею на інший день, не сваріться, а також не варто дивитися на блискавки, які з’являються без дощу та грому.

Інколи ми можемо не помічати, що до нас приходить ангел-охоронець. Це відбувається тоді, коли уві сні бачимо яскраво-кольорові шари, коли знайшли біле перо, відчуваємо незрозумілі зміни температури або чуємо приглушені голоси. Варто подякувати йому за дбайливий захист та помолитися за власне щастя й добробут. Ми вітаємо всіх імен, які 30 липня святкують День ангела та українських знаменитостей – Марину Боржемську та Маргариту Січкар.

Схожі статті