3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

Для кожного людини її ім’я відіграє особливе значення в житті, адже з давніх-давен вважалося, що воно може вливати на долю та розповісти багато інформації про характер особистості. Іменинами вважають унікальним християнським святом, якому багато українців не надають важливого значення.

3 серпня День ангела відзначають ряд таких імен: Єгор, Євген, Георгій, Петро, Іван, Семен, Роман, Теодор, Федір, Ян, Анна.

Хто сьогодні святкує День ангела?

Багато українських зірок 3 серпня відзначають свої іменини. Сьогодні згадаємо та вітаємо знаменитого телеведучого, зірку 1+1 Єгора Гордєєва й українську акторку театру та кіно Анну Саліванчук.

Єгор Гордєєв став пізнаваним через роботу в ранковій програмі “Сніданок з 1+1” та вечірнього проєкту “Твій вечір” на телеканалі “1+1”. Закінчив філософський факультет в університеті Шевченка, а ще вивчив режисуру в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

Єгор Гордєєв
хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв приймає вітання

Акторка Анна Саліванчук стала відомою завдяки славнозвісній ролі в ситкомі “Одного разу під Полтавою”. Продавчиня Вера відразу заполонила серця багатьох телеглядачів. Згодом вона продовжила кар’єру в інших кінопроєктах.

Анна Саліванчук
Хто сьогодні святкує День ангела? Анна Саліванчук приймає вітання

Світле свято іменини називають днем пам’яті покровителя, чиє ім’я носить людина. Помоліться за власне щастя та проведіть свято в тихій сімейній атмосфері. Ми вітаємо всіх імен за церковним календарем, які 3 серпня святкують День ангела та українських знаменитостей – телеведучого Єгора Гордєєва та акторку Анну Саліванчук.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.

28 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Володимир Остапчук та Василь Вірастюк приймають вітання

У побуті світле свято іменини називають річницю від дня народження людини. В день ангела варто подякувати ангелу-охоронцю за особливий захист та помолитися за подальший добробут.