4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

У нинішньому часі батьки новонародженим дітям дарують ім’я те, яке їм особисто подобається, утім, за часів існування наших предків малюків називали тим ім’ям, хто того дня зазначений в списку церковного календарю. 4 серпня День ангела святкують: Олексій, Марія, Михайло, Корнилій.

З представників українських знаменитостей сьогодні іменини має український виконавець пісень, продюсер, репер Олексій Потапенко та відома телеведуча, журналіста й громадська діячка Маша Єфросиніна.

Герої нашої статті обоє працюють у сфері шоу-бізнесу. Олексій Потапенко спочатку отримав популярність завдяки гурту “Потап і Настя”, де зустрів свою другу майбутню дружину Каменських, потім успіху зазнав у гурті “Mozgi”, а також він є засновником відомого продюсерського центру Mozgi Entertainment, який цього року перейменували на “Помітні”.

Потап
Хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко приймає вітання

Маша Єфросиніна розпочинала власний шлях на телебаченні на Новому каналі в ранковому шоу “Підйом”. Нині вона є впливовою громадською діячкою та інтерв’юеркою, адже її проєкт “Екзамен” – це відверті розмови та відкриття кожного героя з нового боку.

За що Маша Єфросиніна почувається незручно перед своїм сином
Хто сьогодні святкує День ангела? Маша Єфросиніна приймає вітання

4 серпня віряни ще й вшановують пам’ять святої мироносиці Марії Магдалини. Жінкам варто полишити важку роботу, а всім іншим не радиться працювати в полі, адже предки вважали, що блискавка може забрати ваше життя.

Раніше до свята Дня ангела готувалися навіть більше, ніж до дня народження, адже змога подякувати ангелу-охоронцю випадала не так часто. У свої іменини кожен, хто святкує повинен був сповідатися в церкві, а сім’я іменинника ставила за нього свічки.

Отже, ми вітаємо всіх тих, хто 4 серпня святкує День ангела, а також музичного виконавця Олексія Потапенка й телеведучу Машу Єфросиніну.

Схожі статті