6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

Наші предки відповідально підходили до питання вибору імен своїм дітям, аже вірили, що кожне з них здатне впливати на долю людини, а ще вони дивилися на список церковного календарю, на ті імена, хто того дня мали іменини, а потім так називали своїх малюків.

6 серпня святкують День ангела такі імена: Анатолій, Борис, Гліб, Афанасій, Іван, Давид, Іларіон, Роман, Микола, Христина.

З представників українських знаменитостей вітаємо відомого шоумена, радіо та телеведучого Анатолія Анатоліча та співачку, авторку та виконавицю пісень Христину Соловій.

Анатолій Анатоліч – ведучий багатьох ранкових програм “Ранок з Україною”, “Сніданок з 1+1” та вокального проєкту “Голос країни”. Також чоловік ставав найкращим гравцем в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”.

Анатолій Анатоліч показав всіх своїх дітей
Хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч приймає вітання

Христина Соловій стала першою артисткою, чиїм провідником у світі шоу-бізнесу став Святослав Вакарчук. Відеоробота на україномовний хіт “Тримай” приніс дівчині справжній дебют в медійному світі, адже пісня увійшла до списку найпопулярніших українських музичних відео на платформі YouTube.

Хто сьогодні святкує День ангела? Христина Соловій приймає вітання

6 серпня, окрім святкування Дня ангела деяких імен, віряни вшановують пам’ять мучеників благовірних князів Бориса та Гліба. Заборонена лаятися, працювати в полі, рубати ліс, особливо, якщо мова йде для облаштування будинку, адже так будуть постійні непорозуміння та сварки.

Свято День ангела може не збігатися зі святкуванням фактичного дня народження людини. В іменини варто помолитися та провести час в родинному колі й тихій атмосфері. Ми вітаємо всіх імен, які 6 серпня святкують День ангела, а ще шоумена Анатолія Анатоліча та співачку Христину Соловій.

Схожі статті