10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

У світле свято іменин віряни намагаються сповідатися, вдома влаштувати посиденьки з найріднішими людьми. Втім, варто пам’ятати, що застілля необхідно провести в тихій скромній атмосфері та без гучних вечірок. 10 серпня День ангела святкують: Василь, Іван, Юхим, Акакій, Остап, Павло, Микола, Серафим, Прохор, Ян, Юліан, Олена, Антоніна, Анастасія, Аріна, Ірина, Ілона.

Хто 10 серпня святкує День ангела?

З представників українських знаменитостей згадаємо та вітаємо акторку гумористичного жанру, телеведучу Олену Кравець й зіркового хореографа, танцівницю Ілону Гвоздьову.

Олена Кравець – єдина жінка, яка працювала в чоловічій команді “Студії Квартал-95”, проте на акторській кар’єрі вона не зупинилася та вирішила спробувати свої сили в ролі телеведучої у власному проєкті “Тихий вечір”.

Олена Кравець
Хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець приймає вітання

Ілона Гвоздьова стала відомою завдяки багатьом танцювальним проєктам. Спочатку славу та впізнаваність принесло шоу “Танцюють всі” у другому сезоні, а потім “Танці з зірками”, де здобула перемогу з партнером по паркету Ігорем Ласточкіним у 2018 році.

Ілона Гвоздьова потрапила у лікарню посеред робочого дня
Хто сьогодні святкує День ангела? Ілона Гвоздьова приймає вітання

Окрім святкування Дня ангела, 10 серпня віряни вшановують пам’ять апостолів Прохора, Никанора, Тимона й Пармена.

За церковними традиціями День ангела заведено називати день, коли людину христили, адже саме тоді їй надається ангел-охоронець згори, який захищає від усього злого та здатен захистити перед Всевишнім. Також варто пам’ятати, що іменини та день народження два різних свята, адже інколи людина запрошує на свої “іменини”, маючи на увазі, свою дату появи на цей світ.

Отже, ми вітаємо всіх імен, які 10 серпня святкують День ангела, а ще українську комедійну акторку й телеведучу Олену Кравець та танцівницю Ілону Гвоздьову.

Схожі статті