4 речі, які небезпечно використовувати для прибирання оселі: перевірте, чи є вони у вас

У регулярному прибиранні оселі ми постійно використовуємо речі, які допомагають зробити цю нелегку справу простішою і навіть не здогадуємось, що деякі з них можуть нашкодити нам.

Розповідаємо, що це за речі і яку небезпеку вони несуть для вас і вашої оселі.

Старе ганчір’я

Ганчірки, які ми використовуємо у прибиранні оселі, варто прати виключно при високій температурі але навіть це не допоможе позбутися всіх мікробів, які накопичуються на ній. Тому такі ганчірки підійдуть лише для двох-трьох разів. Адже бруд від плити чи пил від інших поверхонь так чи інакше залишають сліди на ганчірці і з кожним новим прибиранням все більше і більше, тому прибирати такою ганчіркою небезпечно. До того ж, це негігієнічно і вони можуть стати причиною пожежі, адже легко займаються. При можливості, краще їх взагалі позбутись.

Щітка для прибирання пилу

Цей аксесуар досить популярний серед багатьох домогосподить. Але мало хто здогадується, що він абсолютно не несе жодної користі. Він не видаляє пил, а лише скидає його на підлогу. В результаті бруду менше не стало, а ось клопоту — так. Для того, щоб ефективно прибрати бруд з поверхонь, краще використовувати вологу серветку. І чим частіше будете протирати пил, тим менше часу займатиме прибирання.

Які речі небезпечні для прибирання?
Які речі небезпечні для прибирання?

Універсальна сильнодіюча хімія

Багато господинь думають, що купити один універсальний засіб для прибирання відразу всієї оселі — це дуже економно і помиляються. Адже кожна кімната в оселі потребує особливого догляду, наприклад, у дитячій кімнаті потрібно робити прибирання лише з гіпоалергенними м’якими засобами. Це ж стосується і кухонних поверхонь, адже сильнодіючі засоби можуть потрапити в їжу.

Хлоромістячі засоби

Прибирання з використанням хлорки може стати дуже небезпечним. Адже при неправильному використанню можна отримати опік дихальних шляхів або отруєння токсичними речовинами. Тому з такими речами потрібно бути вкрай обережним або ж взагалі прибрати з оселі і обходитись без них.

реклама

Поділіться статтею

Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським

Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським: на МастерШеф любовний трикутник

Відома українська кулінар Ольга Мартиновська зізналася, що не воліє відмовлятися від жодного зі своїх колег і припустила можливість стосунків втрьох.

56-річний Віктор Павлік покинув молоду дружину у складний для неї час з малюком на руках: Катя вже збирає валізи

Молода дружина Віктора Павліка, яка зараз знаходиться з ним на горнолижному курорті і повідомила про події, які сталися з її сім'єю під час відпочинку.
Дружина Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність

Дружина 19-річного переможця Голосу країни Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність: “Хоче ще хлопчика”

Майже місяць тому молодий український виконавець Роман Сасанчин став батьком вперше. Його дружина Іванна активно веде власний блог і розповіла в ньому про плани на план. вагітність.
Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?
Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського

36-річна Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського: Дан Балан втратив поп-діву назавжди

Відома українська співачка Тіна Кароль поїхала до Грузії, щоб виступати на сцені для телевізійного шоу. Як пройшов захід, дізнайтеся наші статті.

Популярне

Останні новини