Середа, 3 Березня, 2021

Які предмети на кухні зберігаються неправильно: це варто негайно виправити

Щоб продовжити життя кухонний речей, не викидати швидко зіпсовані продукти та не нашкодити собі — провірте, чи правильно ви їх зберігаєте.

Спеції 

Ми добре знаємо, що спеції можуть зберігатись досить тривалий час, але якщо це робити правильно і не провокувати появу комах та мошок. Спеції варто зберігати у темних, прохолодних та сухих місцях. А ось шафки поруч з плитою, поверхні біля раковини та плити не найвдаліше місце для їх зберігання, адже там завжди буде тепло та волога, що загрожує швидко зіпсувати продукти.  

Вино 

Досить часто зустрічають красиві декоративні спеціальній полиці для пляшок на стільниці. Виглядає це дуже красиво, але мало хто знає, що зберігати вино таким чином небезпечно. При кімнатній температурі та під прямими променями сонця воно швидко псується. До того ж, кожен сорт вина має свої особливості зберігання, з якими потрібно ознайомитись. Пляшкам з вином потрібна прохолода та темні місця. Наприклад, можна зберігати вино в холодильнику але класти плашку горизонтально, щоб е пересихала пробка, не стискалась і не пропускала повітря всередину.  

Сковорідки і каструлі з антипригарним покриттям 

Ми робимо велику помилку, коли зберігаємо такі речі один на одному. Адже тоді на поверхні сковорід та каструль з’являються подряпини, що в результаті може взагалі зіпсувати посуд. Якщо немає іншої можливості їх зберігати, між ними можна покласти рушник або папір для випічки. Тоді пошкодити їх буде складніше. 

Кухня
Кухня

Борошно 

Борошно досить часто зберігають в контейнерах для круп. Але це спірне питання, адже великий об’єм продукту в таких умовах може швидко зіпсуватись. У них часто заводяться жучки. Але є вихід, борошно, особливо цільнозернове, можна зберігати замороженим. Пересипте її в щільну, волостійку герметичну тару і відправте заморожуватись.  

Деко  

Як і сковорідки з каструлями, так і деко для випічки не варто зберігати один на одному. Щоб запобігти такій проблемі, можна придбати органайзери з роздільниками та розставити деко на них, щоб вони не торкались один одного і не псувались.  

Поділіться статтею

Катя Павлік та Віктор Павлік

Віктор Павлік покинув вагітну дружину та зачинив перед її носом двері: “Я цього не переживу”

Віктор Павлік залишив дружину у самотності та побіг розважатися у джакузі.
Григорій Чапкіс

Як виглядають та чим займаються дружини хореографа Григорія Чапкіса, який відсвяткував свої 91 іменини

Григорій Чапкіс - рідкісний серцеїд. Легендарний хореограф чотири рази був одруженим.

Оля Полякова привітала старшу доньку Марію з днем народження: артистка вміє підібрати вірні слова, коли хоче

Оля Полякова привітала доньку Марію з днем народження та показала, як вітають її члени родини та друзів
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна не буде навчати доньку в Україні: чому родина відмовилася від престижної столичної школи

Маша Єфросиніна своїм талантом прославила Україну, от тільки тут не захотіла навчати власну доньку. Розбираємося чому.

Популярне

Останні новини