Які рослини не можна тримати в будинку: вони небезпечні для людей

Перш ніж приносити додому нову рослину, переконайтесь, що ця рослина є повністю не шкідливою для здоров'я людини, не містить отрути та не викликають алергію. Розповідаємо, як в цьому розібратись.

Товстянка 

Якщо говорити іншими словами, то це грошове дерево. Досить часто любителі домашніх квітів заводять цю рослину у себе в оселі. Заводять його не просто так. Існує повір’я, що ця рослина вбирає в себе погану енергію та приносить в будинок благополуччя. І дещо з цього правда, адже вона здатна очищати повітря. До того ж, товстянку часто застосовують в медицині. З’являються питання, чому ж його не можна тримати в оселі? А все тому, що його листя містить в собі отруту — миш’як. Ця отрута не випаровується, тому отруїтись ним просто стоячи поряд — неможливо. Більше небезпеку така рослина несе для маленьких дітей та домашніх тварин, які ненароком можуть спробувати рослину на смак.  

Якщо від рослини не хочеться позбуватись, просто перекладіть в місце, де до нього ніхто не дістане.  

Олеандр 

Ця рослина відрізняться своєю красою, адже росте яскравими рожевими суцвіттями. До то ж, ця рослина зовсім не вибаглива. Тому багато людей волію завести її у себе дома. Однак сік цієї рослини дуже небезпечний, адже якщо він попаде на слизову оболонку ока, то обпече рогівку. Більше того, ця рослина має насичений запах при цвітінні. Це може викликати прискорене серцебиття, головний біль чи задуху. Рослина особливо небезпечна для тих, хто має алергію чи астму.  

Небезпечні домашні рослини
Небезпечні домашні рослини

Дифенбахія 

Досить часто дизайнери додають цю рослину, щоб прикрасити інтер’єр оселі і навіть не здогадуються, що вона несе небезпеку. Вона криється в соці рослини, яка дуже легко може виділитись зі стебла чи ніжки при найменшому пошкодженні. Цей сок може викликати опіки, якщо попаде на шкіру. Тому таку рослину не заводити, якщо є діти чи тварини або ж відставити в місце, де її важко дістати.  

Папороть  

Ця рослина не ядовита але тримати її не треба в кімнатах, які предначначені для відпочинку, адже ця рослина погано впливає на сон. Протягом для папороть поглинає кисень, а вночі виділяє вуглекислий газ. Це у свою чергу викликає безсоння чи головний біль. До того ж, його не можна заводити тим людям, які мають алергію.  

Схожі статті

Видалення вікового нагару з посуду, більше не проблема: просто змішайте компоненти, що є на кожній кухні

Видалення нагару з каструлі може бути складним завданням. Пропонуємо кілька способів, що полегшать домашню роботу. Вам більше не доведеться стояти біля мийки годинами.

Як очистити каструлю зовні від застарілого жиру і нагару: буде блищати як новенька, наче в дзеркало дивишся

Якщо ви хочете навести блиск на своїй каструлі і позбутися застарілого жиру і накипу, ось кілька лайфхаків, які допоможуть вам в цьому завданні.

Яблука будуть розміром з диню: чим підгодувати яблуню для гарного врожаю, що й на продаж буде

Великі та блискучі яблука — мрія кожного огородника. Окрім того, що дерева необхідно захищати від шкідників та хвороб, важливо також підготовувати рослину, що вимагає певних зусиль.

Найкращий спосіб посадки помідорів у відкритий ґрунт: покрокове пояснення для швидкого росту

Останні декілька років вирощування власних овочів та фруктів у саду не було особливої актуальності. Однак, все зовсім непросто і результат може не виправдати очікування.

Коли сіяти баклажани, помідори і огірки на розсаду в 2023 році: найкращий час для хорошого врожаю

Домашні овочі – це справжнє задоволення та насолода. Приємно тут усе: і посадити, і виростити і зібрати плоди, однак як зробити це якнайкраще та найрезультативніше?

Коли сіяти перець на розсаду у 2023 році: сприятливі дні у лютому і березні в посівному календарі

Домашні, вирощені власноруч продукти – стануть хорошими частуваннями та доповненнями до будь-яких страв. Тому, ми підготували для вас правила та список сприятливих днів для посіву перців на розсаду.

Коли та як сіяти помідори на розсаду у 2023 році: терміни, правила та посівний календар по днях

Помідори – улюблена закуска та доповнення до всіх страв. Проте не кожен знає, що вони дуже вибагливі й потребують багато уваги, але результат буде того вартий. В які дні сіяти помідори на розсаду? Які основні правила? Про що потрібно знати? Всі відповіді шукайте у нашому матеріалі.

Коли та як садити розсаду огірків у 2023 році: терміни, правила та посівний календар по днях

Уявіть: тепла пора року, ви сидите у колі своєї родини, куштуючи, свіжесенькі, власноруч вирощені огірочки, хіба не чудово? Для того, аби бути обізнаними та знати коли готуватися до садження розсади, ми підготували свій календар, який точно стане вам до нагоди.

Як вижити в українських реаліях – без світла та тепла: поради UNICEF

«Важко, але це варто того» - так кажуть українські політики про темний режим в Україні, народ погоджується, але намагається придумати все можливе, щоб вижити у сучасних реаліях.