Які рослини не можна тримати в будинку: вони небезпечні для людей

Перш ніж приносити додому нову рослину, переконайтесь, що ця рослина є повністю не шкідливою для здоров'я людини, не містить отрути та не викликають алергію. Розповідаємо, як в цьому розібратись.

Товстянка 

Якщо говорити іншими словами, то це грошове дерево. Досить часто любителі домашніх квітів заводять цю рослину у себе в оселі. Заводять його не просто так. Існує повір’я, що ця рослина вбирає в себе погану енергію та приносить в будинок благополуччя. І дещо з цього правда, адже вона здатна очищати повітря. До того ж, товстянку часто застосовують в медицині. З’являються питання, чому ж його не можна тримати в оселі? А все тому, що його листя містить в собі отруту — миш’як. Ця отрута не випаровується, тому отруїтись ним просто стоячи поряд — неможливо. Більше небезпеку така рослина несе для маленьких дітей та домашніх тварин, які ненароком можуть спробувати рослину на смак.  

Якщо від рослини не хочеться позбуватись, просто перекладіть в місце, де до нього ніхто не дістане.  

Олеандр 

Ця рослина відрізняться своєю красою, адже росте яскравими рожевими суцвіттями. До то ж, ця рослина зовсім не вибаглива. Тому багато людей волію завести її у себе дома. Однак сік цієї рослини дуже небезпечний, адже якщо він попаде на слизову оболонку ока, то обпече рогівку. Більше того, ця рослина має насичений запах при цвітінні. Це може викликати прискорене серцебиття, головний біль чи задуху. Рослина особливо небезпечна для тих, хто має алергію чи астму.  

Небезпечні домашні рослини
Небезпечні домашні рослини

Дифенбахія 

Досить часто дизайнери додають цю рослину, щоб прикрасити інтер’єр оселі і навіть не здогадуються, що вона несе небезпеку. Вона криється в соці рослини, яка дуже легко може виділитись зі стебла чи ніжки при найменшому пошкодженні. Цей сок може викликати опіки, якщо попаде на шкіру. Тому таку рослину не заводити, якщо є діти чи тварини або ж відставити в місце, де її важко дістати.  

Папороть  

Ця рослина не ядовита але тримати її не треба в кімнатах, які предначначені для відпочинку, адже ця рослина погано впливає на сон. Протягом для папороть поглинає кисень, а вночі виділяє вуглекислий газ. Це у свою чергу викликає безсоння чи головний біль. До того ж, його не можна заводити тим людям, які мають алергію.  

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення: “Так мало потрібно для щастя”

Вагітна Лілія Ребрик заінтригувала мережу новим знімком та розповіддю, яка може бути натяком на її чергову вагітність. Телеведуча заговорила про жіноче щастя і вдало приховала животик на знімку, який прикріпила до запису. Усі деталі читайте в статті.
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе переїхали в розкішні київські апартаменти за мільйон доларів (ФОТО)

Віра Брежнєва та її продюсер Костянтин Меладзе таємно одружилися в 2015 році. За їхніми словами, вони не грали пишне весілля, а просто розписалися в одному з європейських міст та влаштували романтичну вечерю. Зараз подружжя вирішило переїхати з Москви до Києва, де купили розкішні апартаменти.
Церковне свято 21 жовтня

Церковне свято 21 жовтня: що можна і не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці – традиції, прикмети

Найважливіше свято сьогодні відзначає наша церква. Шануємо та згадуємо маму Христа - Пречисту Діву Марію, яка теж явилася на землю, як звістка про силу Господню. Дізнайтеся, як правильно справити 21 жовтня, чи потрібно дотримуватися посту і йти до храму.
Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна зізналася, чому не хоче повертатися до України, де у неї вся рідня

Старша донька Ольги Сумської від актора Євгена Паперного, Антоніна, вже декілька років живе в Москві. Там дівчина зустріла своє кохання та народила двох доньок. До України вона не планує повертатися. За зізнанням Тоні, у неї навіть немає зараз змоги часто прилітати в гості до сім'ї.
Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської: не одружився і покинув покинув з розбитим серцем

У житті відомої української співачки Наталі Могилевської було багато чоловіків, але тільки один зміг підкорити її серце. Саме його вона називає найбільшим коханням і саме його згадує з трепетом у серці. Усі деталі про їхні стосунки читайте далі у нашій статті.

Популярне

Останні новини