5 лайфхаків для зберігання посуду на кухні, про які ви могли не знати

Розповідаємо про варіанти зберігання кухонного посуду, про які ви могли не знати.

Лайфхак 1: шухляда з роздільниками 

Висувні ящики з роздільниками ідеально підійдуть, якщо у вас багато посуду на кухні. Роздільники допоможуть розсортувати тарілки по комплектам і ви відразу бачитиме, де і що лежить. Полиці не зручні тим, що спочатку доведеться витягнути все, що стоїть попередо, щоб дістатись потрібної речі.  

Лайфхак 2: окремий сервант 

Досить часто для зберігання тарілок, келихів, великого посуду використовують сервант. До того ж, його можна зробити під замовлення, який буде бездоганно вписуватись в загальний інтер’єр.  

Лайфхак 3: додаткові полиці 

У шафки можна додати додаткові полки, кошики, які регулюються по висоті і ширині. Це дуже зручно і такий варіант економить багато простору.  

Посуд на кухни

Лайфхак 4: підвісний органайзер 

В продажі є зручні підвісні органайзері, які у першу чергу призначені для келихів. До того ж, таке зберігання запобігає утворенню пилюки всередині келихів. На такі органайзери можна вішати чашки та інший посуд з ручками.  

Лайфхак 5: над холодильником 

Якщо у вас є вільне місце над холодильником — його можна вдало використати для зберігання посуду. Для цього потрібно сконструювати шафу і складати туди предмети, які ви рідко використовуєте в побуті або ж які не потрібні. Наприклад: глечики, великий посуд, дека, тощо. До того ж, до такої шафки можна додати ті предмети, про які вже говорили в попередній лайфхаках: додаткові полиці, розділювачі.  

Схожі статті

Чому сохнуть кінчики листя кімнатних рослин: рішення є і воно легке – просто зробіть це

Чому сохнуть кінчики листя кімнатних рослин? Виявляється, рішення є і воно легке. Щоб впоратися з цим питанням просто зробіть це. Деталі в нашому матеріалі.

Запам’ятайте ці секрети: як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто

Запам'ятайте ці секрети, адже неабияк вас виручатимуть. Ось як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік,

Що робити, коли картопляного лушпиння ціле “море” і в компост воно не влазить: є вихід

Картопля — продукт масового споживання, після якого залишається багато лушпиння. Господарі викидають його в компост або ж вигадують інші способи використання. Які саме - читайте далі.

Чудові сусіди для овочів та інші переваги чорнобривців на городі: усі секрети помаранчевої квітки

Змішані посадки на домашньому городі несуть в собі особливий сенс. Кожна рослина виконує в них свою роль. Редакція "Сенсації" дізналась, які переваги має посів на ділянці квітів чорнобривців.

Цінне добриво зі шкаралупи волоського горіха: ось чому її не можна викидати — для городу це скарб

Якщо у вас після чищення горіхів залишаються відходи у вигляді твердої шкаралупи — не поспішайте їх викидати. Цей матеріал буде цінним для городу і стане чудовим добривом.

Різдвяний кактус взимку заквітне, як шалений: треба лише з температурою та світлом “погратись”

Різдвяний кактус або різдвяник чи шлюмбергера — декоративна рослина, яку часто можна зустріти в будинках. Він може пишно квітнути, але за умови правильного догляду.