Коли сіяти перець на розсаду у 2023 році: сприятливі дні у лютому і березні в посівному календарі

Домашні, вирощені власноруч продукти – стануть хорошими частуваннями та доповненнями до будь-яких страв. Тому, ми підготували для вас правила та список сприятливих днів для посіву перців на розсаду.

Для того, щоб отримати гарний врожай перцю, необхідно знати правила посіву та сприятливі для цього дні за місячним календарем.

Зазначимо, що перець – дуже теплолюбний. Як і всі інші культури, він потребує достатнього освітлення, оптимальної температури повітря, промінчиків сонця. Крім термінів посадки слід визначитися, де ви будете садити свої перці: до теплиці чи у відкритий ґрунт.

Правила посіву перцю на розсаду

Якщо ви маєте на меті виростити перець у звичайній теплиці – посів можна проводити на початку березня, а садити радимо на початку травня.

Ґрунт для перців обирайте таким, щоб був живильним, пухким, родючим. Для надійності можна придбати вже відповідний у спеціальних магазинах.

Зазвичай посів перчиків на розсаду здійснюється в окремих горщиках, але якщо ви не маєте такої можливості – виберіть будь-яку посудину, яка буде просторою. Звертайте увагу на рівень ґрунту: він не повинен доходити до краю, обраної вами посудини.

Користуйтеся рекомендацією від професіоналів своєї справи. Вони радять проводити посів за два місяці до посадки на основне місце, де будуть зростати ваші перчики. Пам’ятайте найважливіше правило в посіву  –  підготування ґрунту.

Запишіть або запам’ятайте найкращі дні для посіву перцю на розсаду у 2023 році впевнені, що вони вам знадобляться:

  • 3, 4, 7, 8, 9, 10-14, 22-23 – лютий;
  • 6-8, 10, 11, 12 13, 15-17, 21-23, 29-30 – березень.

Схожі статті

5-6 крапель — і жодної мухи в будинку немає: цей секрет знадобиться Поляковій, Каменських та Осадчій

У житті відомих людей є значно більше можливостей. Але є спільні для всіх людей труднощі, які неможливо прогнати прізвищами Полякова чи Каменських. Однією з них є набридливі комахи.

Всього кілька хвилин на день: експерти розповіли, як швидко вивчити англійську для вільного спілкування

Знання іноземної мови сьогодні є не просто бажаним, а необхідним. А краще знати одразу декілька мов. Але як досягти бажаного результату, коли часу ні на що не вистачає?

Ефективне охолодження без електроенергії: як захистити холодильник від розморожування, коли немає світла?

Холодильник є одним з найнеобхідніших приладів на кухні. Водночас без електроенергії він швидко втрачає свою ефективність. Тож як не допустити псування продуктів під час регулярних відключень?

Вишні та черешні подарують вам великий врожай: ці способи дозволять зберегти плоди від зазіхання птахів

Наближення сезону дозрівання вишень та черешень очікують не лише люди, але і птахи, які обожнюють відвідувати сади у пошуках смачної поживи.

Не викидайте баночки від сметани: хитрі господині знайшли їм 8 сенсаційних способів застосування в побуті

А чи знали ви, що різноманітні контейнери, як от баночки від сметани можуть стати корисними в побуті? Сьогодні ми запропонуємо вам кілька варіантів ефективного використання таких баночок.

Без жодних фітоламп: розсада томатів виросте товстенькою, міцною, кремезною – простий стрес-прийом дачників

Сьогодні ми поділимось з вами секретом догляду за розсадою томатів. Завдяки цим порадам розсада неодмінно виросте міцною, здоровою та тішитиме вас врожаєм.