Як очистити каструлю зовні від застарілого жиру і нагару: буде блищати як новенька, наче в дзеркало дивишся

Якщо ви хочете навести блиск на своїй каструлі і позбутися застарілого жиру і накипу, ось кілька лайфхаків, які допоможуть вам в цьому завданні.

Якщо ви стикались з проблемами, пов’язаними з нагаром на каструлях, ці лайфхаки допоможуть позбутися цих неприємностей і зберегти ваше кухонне приладдя на довше.

  • Содова паста: Змішайте соду з водою до утворення пасти. Нанесіть цю пасту на застиглий жир і нагар на каструлі й залиште на 15-20 хвилин. Потім використовуйте губку або м’яку щітку, щоб потерти забруднення. Сода допоможе відлущити жир від поверхні каструлі.
  • Оцет: Зігрійте оцет і нанесіть його на забруднену поверхню каструлі. Дайте оцту простояти протягом кількох годин (або навіть ночі). Потім потріть каструлю губкою або щіткою і змийте.
  • Лимонний сік: Злегка обваляйте каструлю в лимонному соку і дайте йому постояти протягом 15-20 хвилин. Лимонний сік розчиняє жир і нагар. Потім потріть поверхню.
Як очистити каструлю зовні від застарілого жиру і нагару
Як очистити каструлю зовні від застарілого жиру і нагару
  • Спеціальні засоби: Якщо застарілий жир і нагар дуже стійкі, ви можете використовувати спеціальні засоби для чищення кухонного посуду, які містять активні речовини для розчинення жиру. Слідуйте інструкціям на пакуванні.
  • Нержавіюча сталь: Якщо ваша каструля з нержавіючої сталі, спробуйте використовувати нержавіючий полірувальний засіб, який призначений саме для цього типу посуду.
  • Зубна паста: Зубна паста, особливо та, яка містить більшу кількість абразивів, може бути використана для полірування застиглого нагару на каструлі. Однак будьте обережні, щоб не подряпати поверхню.
  • Хромована сталь: Для каструль із хромованої сталі слід використовувати делікатні засоби для чищення, щоб не пошкодити блискучу поверхню.

Завжди пам’ятайте про безпеку і користуйтеся рукавичками під час роботи з агресивними засобами чи високою температурою. Після чищення не забудьте добре змити каструлю, щоб видалити залишки засобу для чищення. Ваша каструля знову стане блискучою, наче новенька.

Схожі статті

Ефективне охолодження без електроенергії: як захистити холодильник від розморожування, коли немає світла?

Холодильник є одним з найнеобхідніших приладів на кухні. Водночас без електроенергії він швидко втрачає свою ефективність. Тож як не допустити псування продуктів під час регулярних відключень?

Не викидайте баночки від сметани: хитрі господині знайшли їм 8 сенсаційних способів застосування в побуті

А чи знали ви, що різноманітні контейнери, як от баночки від сметани можуть стати корисними в побуті? Сьогодні ми запропонуємо вам кілька варіантів ефективного використання таких баночок.