Знімати “шум” чи залишати? Вся правда про пінку при варінні м’яса від професійних кухарів

Вся правда про пінку під час варіння бульйону. Що це таке, на що вона впливає та чи варто виловлювати її з супу. Відповідь здивує навіть тих, хто думав, що цього робити не слід.

Залишати “шуми” на бульйоні, чи ні, це майже риторичне питання. Утім, якщо чітко розібратися в ньому, то фактично, ні. Варто розуміти, що пінка під час варіння м’яса є згорнутим білком, що виділяється з м’ясних волокон. Вона абсолютно не є шкідливою, єдине що, може впливати на смак супу, або на його зовнішній вигляд. Тому, щоб бульйон був чистим і майже прозорим, господині збирають з нього “шуми”.

Професійні кулінари говорять про те, що є кілька основних причин того, чому збирати пінку з бульйону, все ж таки, варто. Насамперед, це погіршений смак супу через наявність цих “шумів”. Краще, коли цю зібрану пінку з супу ласує вдома котик. От йому це більш пасує та смакує. Але, сучасні коти такі розпещені кормом, що й вони не завжди хочуть її куштувати.

Досвідчені кулінари пояснили, чи варто знімати шуми під час варіння м'яса
Досвідчені кулінари пояснили, чи варто знімати шуми під час варіння м’яса

Також, це зовнішній вигляд бульйону, про який так дбають ідеальні господині. Адже, більш приємно, коли до столу подається прозорий суп, в якому можна розгледіти всі овочі й дно самої тарілки. А не бачити в ємності щось мутне, потемніле й незрозуміле. Ще одне — пінка в супі здатна сприяти швидшому псуванню продукту. Адже, по факту, це білкові залишки, які самі по собі довго не зберігаються.

Щоб легко та вдало зняти пінку з бульйону, потрібно враховувати, що це слід робити в перші 15-20 хвилин варіння м’яса. Робити цю дію бажано шумівкою. Також, є один лайфхак, про який знають виключно досвідчені кулінари. І це — додавання до бульйону очищеної цибулини. Адже, вона має здатність поглинати частину пінки й робити суп прозорим (завдяки цій дії). Використовуючи для варіння супу виключно найсвіжіше м’ясо, можна уникнути появи цієї пінки взагалі. Або, її буде дуже й дуже мало. Тому, варто купувати м’ясо в знайомих продавців, які чесно скажуть: м’ясо свіже чи не дуже.

Схожі статті

Жодна їжа більше не прилипатиме до сковорідки: симпатичний чорнявий кухар показав лайфхак

Щоб на сковороді більше ніколи й нічого не пригорало, варто брати й використовувати цю 1 річ. Що це, як правильно це робити, й при цьому, готувати смачно, показав шеф-кухар!

Смачніші, ніж м’ясні: шедевральні “Кабачкові котлети” – 10 хвилин і готово. Готую їх все літо

Ніжні, соковиті і дуже смачні – саме такими виходять кабачкові котлети за цим рецептом. При цьому вони дуже швидко і просто готуються, буквально за 10 хвилин.

Ця зелень з городу найкраще підходить до омлету на сніданок: приготуйте страву рівня Мішлен

Такий омлет, він просто не забувається! Усе тому, що готується він зі свіжої зелені, овочів, яєць. А ще — з додаванням потрібного сиру. Компоненти ідеально поєднуються й тоді виходить шедевр!

Найпростіший рецепт, як зробити мохіто вдома: 3 інгредієнта, екзотична музика і все готово!

Цей напій неабияк порадує в спекотні літні дні! А ще, морально перенесе в якесь екзотичне місце. Це замінить стандартні буденні напої на якийсь період часу і урізноманітнить раціон!

Вони такі смачні, що готуватимете щодня: кабачки “Поцілунок літа”. 0 заморочок, смак на 5+

Кабачки за цим рецептом виходять такими смачними і ніжними, що їх хочеться їсти ледь не щодня. При цьому, рецепт до банального простий і швидкий.

Схуднете на 6 кг за місяць: не спорт, не голодування – лише 2 смачних салати, які можна на ніч

Ці салати можна поласувати не лише перед сном, а й навіть вночі. Вони чудово наситять організм вітамінами й подарують відчуття ситності. Але на саму вагу це ніяким чином не вплине.