П’ятниця, 5 Березня, 2021

Як правильно чистити мандарини: ТОП-5 секретів

Мандарини досить частий гість на нашому столі, особливо в новорічні свята. Але щоб заздалегідь підготуватись, показуємо вам 5 способів, як правильно чистити цей фрукт.

Перший спосіб почистити мандарин

Візьміть мандарин і очистіть всю шкірку посередині. Мандарини досить м’які, тому цей крок ви зробите швидко. Після того як ви зняли всю шкірку посередині, підколупуємо великим пальцем верхню та нижню половинку так, щоб вона відділилась від м’якоті. Далі повільно та обережно, щоб не порвати шкірку, виверніть ці дві половинки. Слідуючи цим діям, ви швидко очистите мандарин.

Другий спосіб почистити мандарин

Візьміть мандарин і відколупайте верхню частинку шкірки. Далі перейдіть до нижньої половинки шкірки і також видаліть її. Робіть це так, щоб посередині залишилась невелика смужка зі шкірки. Після цього, якщо ви все зробили правильно, розламайте мандарин у будь-якому місці, розірвіть шкірку і немов розкрийте мандарин. У вас вийде свого роду гармошка з мандаринових дольок. Таким чином їх дуже зручно їсти.

Третій спосіб почистити мандарин

Цей спосіб дуже схожий на другий, але набагато швидший і робиться за допомогою ножа. Отже, візьміть мандарин та ніж і обережно зріжте верхню половину шкірки. Потім зріжте нижню частину, залишивши посередині рівну смужку. Далі розріжте цю смужку в будь-якому місці і розкрийте, як у попредньому способі. Цей варіант буде виглядати більш акуратніше.

Спосіб почистити мандарин
Спосіб почистити мандарин

Четвертий спосіб почистити мандарин

Візьміть ніж та мандарин і зробіть надріз посередині, іншими словами — по екватору. Дуже глибоко різати не потрібно, буквально на декілька міліметрів, тобто на товщину шкірки. Потім візьміть велику ложку і обережно просуньте під шкірку. Обережно рухайте по кругу, просовуючи ложку глибше. Зробіться це з обома половинами шкірки. Коли ви закінчите, шкірка легко відділиться від мандарину.

П’ятий спосіб почистити мандарин

А якщо ви хочете зробити це оригінально, слідуйте інструкції на цьому відео. Такий варіант ідеально підійде для малечі. До того ж, тут зібрані не тільки лайфхаки з мандарином.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини