Велика кількість органічних кислот та вітамінів допомагають сливі підтримувати у відмінному стані шкіру та зміцнювати стінки судин. Такі рецепти зі сливами, як варення, джем або повидло, зварені на зиму, завжди виручать, якщо захочеться приготувати смачну солодку випічку холодним зимовим днем. Компоти зі слив, сливи мариновані, сушені (улюблений багатьма чорнослив) – ще варіанти заготівлі цього корисного фрукта. А зі свіжих слив можна створювати всілякі соуси до м’яса, риби, птиці або дичини, а також використовувати половинки слив у відкритих пирогах або прикрасити шарлотку і навіть піцу.
Соковита м’якоть, кисло-солодкий смак роблять сливи претендентом на те, щоб стати смачною начинкою для пирогів. Різне тісто використовується в рецептах пирогів зі сливами для їхнього приготування. Це може бути тісто дріжджове, кефірне, листкове, сметанне, пісочне. Порізані на дрібні шматочки плоди або половинки слив прикрасять ваш пиріг і зроблять його бажаним гостем на столі.
Інгредієнти
- Борошно – 250 грамів
- Цукор – 200 грамів
- Вершкове масло – 150 грамів
- Сливи – 10 штуки
- Яйця курячі – 2 штуки
- Розпушувач – 1 чайна ложка
- Сіль – за смаком
Як приготувати смачний сливовий пиріг із Нью-Йорк Таймс
З’єднати масло із цукром, перемішати міксером. Додати яйця (по одному), насипати на смак сіль. Насипати просіяне борошно, і розпушувач.
Вимісити тісто, перекласти на лист, застелений спеціальним папером. На тісто покласти сливи, порізані на дві частини (красиво виглядатимуть сливи, викладені серцевиною догори).
Готувати сливовий пиріг з New York Times до рум’яної скоринки, дотримуватись температури 190 градусів.
Щоб отримати ідеальний десерт, ви можете полити його найрізноманітнішими сиропами, присипати натертим шоколадом або подрібненими горіхами, і насамперед не забувати, що неймовірно з такими пирогами смакує шматок морозива або збиті вершки.