Ці 2 продукти роблять котлети гумовими: що не можна додавати у фарш – оцініть різницю

Секрет приготування соковитих котлет — простий. Достатньо прибрати з переліку інгредієнтів лише 2 продукти. Які саме — читайте в матеріалі від "Сенсації".

Іноді домашні котлети виходять зовсім не такими смачними, як хотілося. І начебто усі складові додані згідно із нормою, але на смак вони виходять не соковитими – сухими та жорсткими. Розповідаємо, чому так відбувається.

Кожна господиня мріє про те, щоб приготувати соковиті котлети до сніданку чи вечері. Бажано, щоб вони не розпадалися під час смаження і водночас залишалися найніжнішими.

В багатьох господинь існував стереотип — якщо додати до фаршу на котлети певні продукти, то готовий виріб вийде набагато смачнішим. Однак в сучасному світі кулінарії він більше не працює.

Інгредієнти, які роблять домашні котлети гумовими
Інгредієнти, які роблять домашні котлети гумовими

Раніше вважалося, що курячі яйця у фарші допомагають котлетам не розвалюватись на пательні. Насправді ж цей інгредієнт можна виключити з переліку, адже якщо в складі фаршу присутній білий хліб — то котлети ніколи розвалюватись під час смаження не будуть. Крім того, фарш потрібно добре “відбити” перед смаженням котлет — щоб виріб тримався на долоні. Щодо курячих яєць — то саме вони додають готовим котлетам “гумового ефекту”. Тому їх краще взагалі не додавати.

Ще один інгредієнт, якому у фарші до котлет не місце — це молоко. Чимало господинь вважають, що замочена в молоці біла булка зробить котлети гумовими та соковитими.

Насправді ж поєднання молочного та рослинного білку робить мʼясний виріб занадто сухим і жорстким. Щоб ваші котлети вийшли соковитими — додайте до складу фаршу булку, замочену попередньо у звичайній воді.

Інгредієнти, які роблять домашні котлети гумовими
Інгредієнти, які роблять домашні котлети гумовими

До речі, кулінари радять обирати для фаршу на котлети жирні частини мʼяса, а саме — бедро, лопатку, ошийок, грудинку. Саме з них фарш виходить соковитим, ніжним і смачним.

А як готуєте домашні котлети ви? Діліться своїми рецептами і секретами в коментарях.

Схожі статті

Стане тільки гірше: ТОП-6 видів мʼяса, з якого не можна варити холодець – вам на замітку

Холодець - це улюблена їжа багатьох, однак не у всіх він виходить смачним, зокрема через неправильно підібране м'ясо - в чому секрет ідеальної страви?

Ніжність і вершковість +100: 1 кулінарний прийом, який треба проробити при приготуванні пюре

Картопля пюре - це незамінна страва на будь-якому столі в будь-який час, але щоб приготувати її смачну й ніжну потрібно знати 1 хитрість - про що йдеться?

Готові пересолені котлети не викидайте: даруємо ефективний спосіб, як виправити ситуацію

Якщо ви пересолили фарш на котлети і зʼясували це, коли мʼясний виріб був вже готовим — не поспішайте викидати продукт. Адже існує добрий спосіб виправити ситуацію. "Сенсація" розповість його вам.

Рис + лимонний сік + чай замість води: дивовижний рецепт рису, який стане вашим улюбленим

Рис, лимонний сік і чай, здавалося б непоєднувані між собою речі, але насправді це не так - рецепт розсипчастого рису з додаванням секретних продуктів.

Ніжність і соковитість +100: 1 секретний трюк, який треба зробити під час приготування “Шуби”

"Шуба під оселедцем" - це саме та страва, яка чудово підійде і на святковий стіл, і на кожний день, але не всім вдається її смачно приготувати - що слід знати і обов'язково додати до салату?

Рецепт гарячих бутербродів: найсмачніший ранок і бюджетний сніданок зі вчорашнього батону

Якщо звичайні сніданки з вівсянкою вас вже не задовольняють — спробуйте приготувати гарячі бутерброди зі вчорашнього батону. "Сенсація" ділиться рецептом ситної страви.