Зробіть це перед тим, як залити водою, – і гречка вийде розсипчастою і смачною. Секретний трюк

Як зробити гречану кашу не просто ароматною, але і смачною і розсипчастою? Коли ви дізнаєтеся цей лайфхак, ви будете готувати її лише цим способом.

Гречана каша — класична страва у вітчизняній кухні. Вона добре знайома споживачам на пострадянському просторі, однак в інших країнах як правило не споживається.

При цьому, велика кількість дієтологів та спеціалістів з фітнесу радить приймати в їжу дану крупу, адже вона насичує організм і вуглеводом і білком. Що вже казати про вітаміни та мінерали, які містяться у її складі.

Але як її приготувати таким чином, щоб її завжди хотіла їсти вся сім’я? Є маса різних рецептів, але підготовка для приготування гречки має бути одна.

Кулінар розповів, що треба зробити з гречкою, аби вона була розсипчастою

Рецепт неймовірної гречки
Кулінар розповів, що треба зробити з гречкою, аби вона була розсипчастою

Для початку гречану крупу необхідно добре перебрати. Як правило у магазині крупі можуть попадатися як зіпсовані елементи, так і зелені. Це може суттєво зіпсувати смак готової каші.

Після цього крупу потрібно промити під проточною водою, доки рідина не стане прозорою. Промиту крупу обсмажте на сковороді приблизно чотири хвилини.

Щоб зварити гречку, потрібно на одну склянку крупи взяти дві склянки води. Доведіть воду до кипіння на середньому вогні й варіть ще 15–20 хвилин.

Для того, щоб гречка була дійсно максимально смачною, краще готувати її з овочами та м’ясом.

Наприклад, ви можете подрібнити цибулю, обсмажити її на сковороді, додати натерту на тертушці моркву. Довести овочі до готовності і також нашаткувати туди курячого м’яса. Якщо є бажання, можна те саме зробити зі свининою.

М’ясо доводимо до напів готовності, після чого насипаємо гречку та заливаємо водою. Таким чином гречка буде варитися у овочево-м’ясному бульйоні. Наприкінці за бажанням додаємо вершкове масло або навіть трохи томатного соку для кислинки.

Схожі статті

Стане тільки гірше: ТОП-6 видів мʼяса, з якого не можна варити холодець – вам на замітку

Холодець - це улюблена їжа багатьох, однак не у всіх він виходить смачним, зокрема через неправильно підібране м'ясо - в чому секрет ідеальної страви?

Ніжність і вершковість +100: 1 кулінарний прийом, який треба проробити при приготуванні пюре

Картопля пюре - це незамінна страва на будь-якому столі в будь-який час, але щоб приготувати її смачну й ніжну потрібно знати 1 хитрість - про що йдеться?

Готові пересолені котлети не викидайте: даруємо ефективний спосіб, як виправити ситуацію

Якщо ви пересолили фарш на котлети і зʼясували це, коли мʼясний виріб був вже готовим — не поспішайте викидати продукт. Адже існує добрий спосіб виправити ситуацію. "Сенсація" розповість його вам.

Рис + лимонний сік + чай замість води: дивовижний рецепт рису, який стане вашим улюбленим

Рис, лимонний сік і чай, здавалося б непоєднувані між собою речі, але насправді це не так - рецепт розсипчастого рису з додаванням секретних продуктів.

Ніжність і соковитість +100: 1 секретний трюк, який треба зробити під час приготування “Шуби”

"Шуба під оселедцем" - це саме та страва, яка чудово підійде і на святковий стіл, і на кожний день, але не всім вдається її смачно приготувати - що слід знати і обов'язково додати до салату?

Рецепт гарячих бутербродів: найсмачніший ранок і бюджетний сніданок зі вчорашнього батону

Якщо звичайні сніданки з вівсянкою вас вже не задовольняють — спробуйте приготувати гарячі бутерброди зі вчорашнього батону. "Сенсація" ділиться рецептом ситної страви.