Рум’яні підсмажені млинці, що формою і кольором нагадують весняне сонце, завжди любили на Русі. У кожній сім’ї свято зберігався рецепт приготування тіста для цих ласощів, що дістався від матерів і бабусь. Млинці пекли з борошна різних сортів: пшеничного та гречаного, вівсяного та горохового, ячмінного та просяного. Особливо цінували млинці на Масляну. Початок весни зустрічали гори спечених найсмачніших млинців, доповнених різними начинками. І всі млинці, хоч би яким рецептом ви скористалися, порадують вас і ваших рідних відмінним смаком. Здається, що немає нічого простішого – налив рідке тісто на сковороду і отримав за кілька хвилин готовий млинець. Але є, все ж, маленькі хитрощі того, як правильно пекти млинці. Окрім того начинкою може стати не сир чи варення, а оселедець!
Інгредієнти
- Молоко – 250 мілілітрів
- Борошно – 200-250 грамів
- Вода – 150-200 мілілітрів
- Курячі яйця – 2 штуки
- Цукор – чайна ложка
- Сіль – 1 щіпка
- Оселедець слабосолоний – 200 грамів
- Сир сирний – 200 грамів
- Огірки – 2 штуки
Приготування закуски з млинців
Добре збити яйця і щіпку солі. Налити воду, молоко, ретельно перемішати. Насипати в яєчно-молочну суміш борошно, що просіює, і цукор.

Розмішати, щоб не було грудок.
Важливо, щоб тісто не було дуже густим, але й не дуже рідким, щось середнє між молоком та тестом на оладки.
Якщо виходить дуже рідко, то насипати трохи борошна, якщо густо, то налити води. Додати, розмішати.
Розігріти олію на сковороді. Зачерпнути тісто, обережно вилити на сковороду. Перевернути сковороду таким чином, щоб тісто розтеклося по всьому посуду. Коли тісто покриється пухирцями, обережно зняти лопаткою та перевернути.

Смажити до готовності секунд десять. Огірок почистити, порізати на смужки. На млинці намазати шар сиру, покласти рибу та шматочки огірка, згорнути млинці із сьомгою у трубочку. Перед подачею на стіл розрізати кожен на шматочки.