Ви більше не будете готувати гречку по-іншому: додайте це у воду – і гарнір буде розсипчастий та ароматний

Гречка — вельми популярний продукт на пострадянському просторі через свої смакові властивості, а також минулу доступність. Але як приготувати її смачно?

Коли господині готують вдома гречку, вони зазвичай намагаються доповнити її чимось смачненьким. Наприклад, дуже популярна гречка з м’ясом та овочевою суміщу, в яку входять цибуля, морква, болгарський перець, часник, тощо. Таку гречку як правило говорять на м’ясному бульйоні, який залишається після свинини чи курятини.

У такому випадку вона виходить дійсно смачною і сильною. У нашому рецепті ми розповімо, як зробити гречку з підливкою. А також розкриємо, як зробити так, щоб крупа не розварилася і залишилася розсипчастою.

Інгредієнти

  • Гречана крупа — 1 склянка
  • Сіль — за смаком
  • Вершкове масло — 15 г
  • Морква — 1 штука
  • Цибуля — 1 штука
  • Часник — 2 зубчики
  • Томатна паста — 4 столових ложки
  • Борошно — 3 столових ложки
  • Гаряча вода — 100 мілілітрів
  • Розпушувач — пів чайної ложки

Як приготувати смачну та розсип часто гречку

Під час приготування необхідно дотримуватись пропорцій. На одну склянку гречки має припадати рівно дві склянки води. Потрібно поєднати обидва інгредієнти в каструлі, після чого дати закипіти рідини. Можна внести розпушувач. Як тільки це станеться, слід залишити гречку на 15-20 хвилин.

Рецепт приготування гречки
Рецепт приготування гречки

Після закінчення часу потрібно вимкнути вогонь і дати крупі настоятися. Бажано не чіпати її протягом десяти хвилин.

Після цього можна буде подавати блюдо до столу. Олію та сіль краще додавати вже в готовий гарнір.

Якщо хочеться урізноманітнити крупу, то можна кинути в неї сушений часник, куркуму, перець чилі чи цибулю, підсумувала експерт.

Борошно розчиняємо у воді, нагріваємо на сковороді, вносимо томатну пасту, подрібнену на цибулю та натерту моркву. Усе добре ви варю ємо, за бажанням вносимо трохи цукор, і не забуваємо посолити.

Гречана каша за двома рецептами
Гречана каша за двома рецептами

Краще добре проварити підливку, щоб через томатну пасту не залишився земляний присмак. Втім, томатну пасту можна замінити на натуральний томатний сік, у такому випадку вам не знадобиться борошно та вода.

Схожі статті

Що додати у воду під час варіння старої картоплі: буде як молода завдяки одному секретному інгредієнту

Ви будете вражені, коли спробуєте цей лайфхак для вашої картоплі: який секретний інгредієнт необхідно додати у воду під час варіння, щоб картопля була як молода?

Типу рис, але не рис: молода дружина Остапчука показала, чим годує чоловіка – фірмова страва Полтавської

Молода дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська осягає ази кулінарного мистецтва та приготувала коханому чоловікові страву з ресторанного меню.

Без м’яса, а такі смачні! Пісні голубці з рисом по-буковинськи – родина уплітає їх швидше, ніж класичні

Сьогодні ми розкриємо вам секрет приготування нереально смачних, пісних голубців за старовинним буковинським рецептом. Ця страва аніскілечки не поступається класичному варіанту з м'ясом.

Весняний вітамінний салат “Їм та худну”: мінімум простих інгредієнтів, але максимум смаку і користі. Рецепт

Сьогодні ми поділимось з вами секретом приготування яскравого, соковитого та хрумкого салатика. Завдяки цій диво-страві ви будете відчувати насиченість та заряд енергії протягом дня.

Смачна вечеря всього за 15 хвилин. Паста з мʼясом у вершковому соусі: безпрограшний варіант для всієї родини

Італійська паста — легенда кулінарія в усьому світі, її подають навіть у найскромніших кафе, і вона заслуговує свою славу повністю. Але як же приготувати її дійсно смачно?

Модний салат “Ширазі”: весняна новинка, що освіжає. І чому я раніше не знала про цю салатну смакоту?

Сьогодні ми поділимось з вами секретом приготування смачного та яскравого салату "Ширазі", що неодмінно стане родзинкою вашого весняного столу. "Ширазі" стане ідеальною закускою до м'яса.