Волоські горіхи залишаться смачними і через 6 місяців: ось в яких умовах я зберігаю їх вдома

Зберігання волоських горіхів має певні особливості. "Сенсація" розповість вам, при якій температурі та вологості повітря потрібно тримати цей продукт, щоб він зберігав користь якомога довше.

Волоські горіхи — джерело корисних вітамінів та мікроелементів, які приносять організму людини лише користь. Щоб вони залишались смачними та корисними якомога довше — потрібно дотримуватись деяких правил їх зберігання.

Як зберегти приємний смак волоських горіхів — читайте в матеріалі “Сенсації”.

Волоські горішки в шкаралупі — це рекордсмени серед інших продуктів по термінах зберігання. В сухому приміщенні та при кімнатній температурі вони залишатимуться свіжими протягом 6-12 місяців. Якщо ж покласти їх до холодильнику — то тривалість зберігання зросте до 1.5 років. В морозильній камері волоські горіхи можуть пролежати ще довше — до 24 місяців.

І хоча смакові властивості продукти при довготривалому зберіганні можуть дещо змінитися – цей варіант чудово підходить тим, хто бажає наперед запастись горіхами.

Очищені волоські горіхи та їх тривалість зберігання

Яка тривалість зберігання у волоських горіхів
Яка тривалість зберігання у волоських горіхів

Очищені волоські горішки зберігаються не так довго, як ті, що залишились в шкаралупі. В умовах кімнатної температури вони залишаться свіжими приблизно 30 днів. Але продукт потрібно тримати в герметичній тарі подалі від прямих сонячних промінців.

Найкращий варіант для тривалого зберігання волоських горіхів після чищення – це заморожування. Вони в такому форматі зберігаються до 12 місяців та повністю збережуть свою якість і смак.

Взагалі слід зазначити, що очищені волоські горіхи псуються швидше, якщо знаходяться в теплі та під впливом сонячних променів. Тому цих факторів при їхньому зберіганні потрібно уникати.

Оптимальна температура для зберігання волоських горіхів — 0+4 градуси. При цьому вологість повітря повинна складати не більше 70%. Найкраще обрати для цього герметичні контейнери. В них продукт буде надійно захищених від впливу зовнішніх факторів. Ідеальний вибір для зберігання волоських горіхів — це скляні банки або контейнери з пластику.

Поради для довготривалого зберігання волоських горіхів

Як правильно зберігати волоські горішки: корисні поради
Як правильно зберігати волоські горішки: корисні поради

Щоб волоські горіхи зберігались максимально довго — їх ліпше за все помістити в герметичні пакети та покласти до морозильної камери. Так можна зберегти продукт свіжим протягом двох років. Чудово підходять для цього вакуумні пакети.

В умовах кімнатної температури горіхи краще покласти в темному та сухому місці. Бажано, щоб рівень вологості там був мінімальним, адже надмірна волога призводить до появи плісняви у продукті.

Схожі статті

Мариновані огірки нашвидкуруч: готуємо 1 кг хрумкої закуски за 1 годину – ідеально для перекусу

Якщо врожай огірків вдався на славу – приготуйте з них мариновану закуску нашвидкуруч. Всього за 1 годину у вас вийде 1 кг хрумкої смакоти для ідеального перекусу. Пропонуємо рецепт.

Як потрібно сушити гриби та ягоди, щоб зберегти в них максимум аромату та користі: 3 правила

Довго зберігати ягоди та гриби можна замороженими або консервованими. Але це не завжди зручно. Цікавішим методом є сушіння. Проте в ньому важливо дотримуватися технології.

Долийте це, і квашена капуста не буде темніти і не матиме неприємного запаху – як у бабусі

Квашена капуста — популярна в усьому світі закуска, яка славиться не тільки своїм неймовірним смаком, але і корисними властивостями. Як її правильно приготувати?

Лимонний джем стане улюбленим десертом всієї сімʼї: простий спосіб приготувати зимові солодощі

Лимонний джем — це частування, якому немає рівних. Що вже казати про ту кількість користі, яку він може принести і дорослим і дітям. Дізнайтеся, як готувати його вдома.

Не кам’яна і не морська: якою сіллю найкраще квасити капусту – буде хрумтіти на весь дім

Квашення капусти має свої особливості. Під час приготування закуски варто враховувати таку дрібницю, як різновид солі. Яка сіль найкраще підходить для засолювання капусти — розповідає "Сенсація".

Чому квашена капуста втрачає смак і хрусткість: 4 причини, які псують зимовий делікатес

Квашена капуста — зимовий вітамінний продукт, який полюбився багатьом українцям. Щоб вона вийшла по-справжньому смачною та хрумкою — слід дотримуватись правил зберігання. Розповімо про них далі.