Солодко-кислі соуси дуже популярні в азії. Найчастіше їх подають до курки і це неймовірно смачно. Такі соуси мають дуже багатий смак. Вони водночас гострі, кислі і солодкі.
На перший погляд може здатися, що в основі таких соусів томати, адже соус має червоний колір і десь віддалено може нагадати кетчуп. Втім, помідорів тут немає.
Пропонуємо до вашої уваги вдалий рецепт солодко-кислого соусу на основі болгарського перцю.
Необхідні інгредієнти:
- болгарський перець — 500 г;
- перець чилі — 200 г;
- часник — 100 г;
- цукор — 800 г;
- сіль — 50 г;
- крохмаль — 1 ст.л;
- оцет яблучний 6% — 250 мл.
Спосіб приготування:
Для цього рецепту потрібно брати болгарський перець та перець чилі червоного кольору. Болгарський перець потрібно очистити від насіння та плодоніжки, а в гострому перці насіння залишаємо, відрізаємо лише плодоніжку.
Болгарський перець, перець-чилі та часник пропускаємо через м’ясорубку. Використовуйте саме м’ясорубку, а не блендер. Перемелені овочі перекладаємо у каструлю з товстим дном. Додаємо до овочів цукор та сіль. Все ретельно перемішуємо і ставимо на плиту. Як тільки соус закипить, вогонь зменшуємо і варимо 20 хвилин. Кришкою накривати не потрібно.

Через 20 хвилин додаємо до соусу крохмаль (розводимо його у невеликій кількості води). Також додаємо яблучний оцет. Проварюємо соус ще 10 хвилин після закипання.
Готовий соус розливаємо по простерилізованих банках і закатуємо стерильними кришками.

Соус у банках зберігаємо у темному та прохолодному місці. Готовий соус виходить дуже смачним, солодко-гострим і чудово пасує до м’яса.
Смачного і готуйте з задоволенням!

