Схуднути точно не допомагають: в чому “підступність” знежирених продуктів для здоров’я

Знежирені продукти давно вважають корисними, але чи насправді це так? Дієтологи розвінчують міф про суцільну користь нежирних сирів та інших низькокалорійних продуктів.

Сир, молоко та кефір з низьким відсотком жирності вважають найкориснішими продуктами харчування. Та насправді дієтологи дотримуються геть іншої думки та наголошують про те, що не все так однозначно. Більше подробиць читайте в матеріалі “Сенсації”.

Дієтологи розвінчують міф про те, що знежирені продукти несуть в собі лише суцільну користь і жодних мінусів не мають. Продукти харчування з мінімальним вмістом жирності (такі, як сир чи знежирене молоко з кефіром) — можуть принести нашому організму більше шкоди, аніж користі.

Чому не можна їсти багато знежирених продуктів
Чому не можна їсти багато знежирених продуктів

Справа тут у тому, що кожен знежирений продукт проходить промислову обробку. І чим більше він процесований — тим менше в ньому залишається корисних речовин.

Як правило, під час обробки таким продуктам харчування виробники намагаються надати певні харчові якості, і саме тому додають у них речовини, які абсолютно непотрібні для нашого здоровʼя. наприклад — крохмаль, ароматизатори, барвники, емульгатори та стабілізатори. Врешті решт кількість калорій в готовому продукті зростає.

Людина, яка відмовляється від жирів у раціоні — мимоволі починає вживати більше вуглеводів. Це в результаті призводить до порушення метаболізму.

Тож, жири нашому організму все ж потрібні. Адже при їх нестачі організм людини отримує мінімум жиророзчинних вітамінів типу А, D та E. Гірше при цьому засвоюється кальцій, та інші важливі мікроелементи.

Виходячи з наведеної інформації фахівець не радить додавати знежирені продукти до вашого щоденного раціону.

Ще один міф щодо знежирених продуктів каже про те, що вони добре насичують організм та притуплюють почуття голоду. Насправді ж вони навпаки підвищують апетит та змушують людину споживати низькокалорійні продукти знову та знову. До того ж багато хто з людей вважає — якщо в продукті мінімальний вміст калорій, то його можна зʼїсти більше.

Чому не можна їсти багато знежирених продуктів
Чому не можна їсти багато знежирених продуктів

Але справа в тому, що знежирені продукти насичені сіллю та вуглеводами. Оскільки вуглеводиста їжа засвоюється швидко, то через короткий час організм знов почне потребувати нової порції. Врешті решт кількість спожитих калорій росте разом із зайвими кілограмами, а це вже не є добре.

Схожі статті

Творить дива! Для чого додавати оцет до картоплі при варінні: чайну ложку на 4-5 картоплин

У кулінарному світі існує чимало трюків, які допомагають господиням у процесі приготування страв - що професіонали радять додати до картоплі під час її варіння?

Варю яйця без кипʼятіння за 8 хвилин: ідеальний варіант до сніданку під час блекаутів

Багато хто варить яйця класичним методом. В умовах постійних вимкнень світла не завжди вдається довести цю справу до кінця. Але кмітливі господині знайшли вихід.

Натуральне чи ні? 5 способів, які прийдуть вам на поміч, щоб перевірити вершкове масло

Часто в магазині продають вершкове масло, яке є несправжнім, але вартість як натурального - дієві способи, які допоможуть вам перевірити продукт.

Лише 1 дія, яка продовжить життя для вашого молока: що зробити, щоб воно зберігалось довше

Молоко полюбляють багато людей за його смак, але точно не за те, скільки воно зберігається - лайфхак, як продовжити терміни його зберігання за 5 хвилин.

Холодна, гаряча чи кипляча: в якій воді варити гречку і чи має це якесь значення взагалі

Гречка — один з найпопулярніших гарнірів, приготувати який зможе навіть дитина. Цю смачну кашу цінують в багатьох українських родинах. Як приготувати її правильно — розповідає "Сенсація".

Найстаріша жінка Іспанії назвала сніданок довголіття і молодості: їй 111 років і вона не хворіє

Часто довгожителі мають власні секрети своїх довгих років життя, проте не жінка з Іспанії, адже вона вважає, що нічого такого особливого не робить. Подробиці.