Біла або червона: експерти назвали найкорисніший вид квасолі — безцінне джерело вітамінів

Квасоля — універсальний продукт, який стає чудовою альтернативою тваринному білку. Вона приносить велику користь організму людини і має різні види із своїми особливими властивостями.

Квасоля — універсальний продукт, який стає чудовою альтернативою тваринному білку. Вона приносить велику користь організму людини і має різні види із своїми особливими властивостями.

Квасоля – натуральний та поживний продукт, що насичений амінокислотами, вітамінами і клітковиною. Існує багато різновидів квасолі, кожна з яких має унікальні якості. “Сенсація” розповідає, яка квасоля — найбільш корисна.

Біла квасоля

Квасоля, пофарбована в білий колір — це джерело великої кількості вітамінів і в тому числі В9, який підтримує імунітет та кровоносну систему. В білій квасолі багато сірки, магнію, кальцію, заліза та міді. Тому її вживання сприятиме виробітку гемоглобіну.

Яка квасоля корисніша: біла або червона
Яка квасоля корисніша: біла або червона

Щоденне вживання білої квасолі покращить травлення, нормалізує метаболізм, зміцнює імунітет, має позитивний вплив на імунну систему.

Білки, що містяться в складі білої квасолі — сприятимуть оновленню клітин. Споживання цього продукту сприятиме зміцненню серцевих мʼязів та кісток.

Споживання квасолі слід обмежити до 2 склянок на 7 днів.

Червона квасоля

Квасолинки, “пофарбовані” природою в червоний колір — не менш корисна. В її складі містяться вітаміни С, Е, В і D, мікроелементи (цинк, калій, фолієва кислота та залізо).

В червоній квасолі містяться особливі амінокислоти:

  • гістидин (чудово допомагає при анемії);
  • триптофан (покращує якість сну, знімає напругу);
  • лізин (ефективно бореться з вірусами та інфекціями, запобігає появі злоякісних новоутворень)

Квасоля червоного кольору має кілька переваг. Вона нормалізує метаболізм, очищує організм від шлаків, підвищує рівень гемоглобину, підтримує здоровʼя серця, надає антивіковий ефект та допомагає добре боротись зі зморшками.

Регулярне вживання червоної квасолі сприятиме підвищенню рівню гемоглобину, а фолієва кислота — підтримає здоровʼя серця.

Яка квасоля корисніша: біла або червона
Яка квасоля корисніша: біла або червона

Сорти червоної квасолі активно використовуються в дієтичному харчуванні. В його складі містяться спеціальні ферменти, які сповільнюють засвоєння вуглеводів та стабілізують вагу на одному рівні.

Тож, і червона, і біла квасоля мають свої переваги. Біла квасоля чудово знизить рівень цукру в крові, а червона — допоможе подолати анемію.

Схожі статті

Почала їсти квашену капусту і помітила, як живіт став плоским: чудо дія для організму

Квашена капуста - це не лише смачний продукт, а й справжнє джерело корисних речовин для організму, які можуть дуже позитивно вплинути на організм, якщо вживати її на регулярній основі.

О котрій годині треба снідати, обідати і вечеряти, щоб жити довше: головне правило довгожителів

Вчені визначили ідеальний час для сніданку, обіду чи вечері. Науковці стверджують – якщо дотримуватись харчування за годинами – можна схуднути і привести фізичну форму до ладу.

Забудьте про варіння пельменів в кип’ятку: ось чому цей напівфабрикат не можна варити в окропі

Пельмені збережуть свій смак та аромат, якщо правильно їх відварити. Під час приготування напівфабрикат не можна додавати у киплячу воду. Розповідаємо, чому варто дослухатись до цієї поради.

Коштує набагато дешевше. Дієтологи назвали найкращу за користю альтернативу червоній рибі

Корисні властивості всі ті самі, але ціна — менша. Ця морська риба не поступається форелі чи лососеві. Обирайте її, і всі вітаміни для вашого організму вам забезпечені!

Ці 5 продуктів допоможуть бути здоровішими: що і чому треба включити в раціон навесні

З приходом весни наш організм потребує більше вітамінів та корисних речовин, щоб відновитися після зимового періоду та залишатися здоровим і сильним.

Хоче бути вічно молодою: 39-річна Огнєвіч розповіла про своє харчування — просто і по-чесному

Співачка Злата Огнєвіч розповіла про свій режим харчування, де є місце не лише для корисних продуктів - овочів та морепродуктів, а й чіпсів, з усіма наслідками.