Біла або червона: експерти назвали найкорисніший вид квасолі — безцінне джерело вітамінів

Квасоля — універсальний продукт, який стає чудовою альтернативою тваринному білку. Вона приносить велику користь організму людини і має різні види із своїми особливими властивостями.

Квасоля — універсальний продукт, який стає чудовою альтернативою тваринному білку. Вона приносить велику користь організму людини і має різні види із своїми особливими властивостями.

Квасоля – натуральний та поживний продукт, що насичений амінокислотами, вітамінами і клітковиною. Існує багато різновидів квасолі, кожна з яких має унікальні якості. “Сенсація” розповідає, яка квасоля — найбільш корисна.

Біла квасоля

Квасоля, пофарбована в білий колір — це джерело великої кількості вітамінів і в тому числі В9, який підтримує імунітет та кровоносну систему. В білій квасолі багато сірки, магнію, кальцію, заліза та міді. Тому її вживання сприятиме виробітку гемоглобіну.

Яка квасоля корисніша: біла або червона
Яка квасоля корисніша: біла або червона

Щоденне вживання білої квасолі покращить травлення, нормалізує метаболізм, зміцнює імунітет, має позитивний вплив на імунну систему.

Білки, що містяться в складі білої квасолі — сприятимуть оновленню клітин. Споживання цього продукту сприятиме зміцненню серцевих мʼязів та кісток.

Споживання квасолі слід обмежити до 2 склянок на 7 днів.

Червона квасоля

Квасолинки, “пофарбовані” природою в червоний колір — не менш корисна. В її складі містяться вітаміни С, Е, В і D, мікроелементи (цинк, калій, фолієва кислота та залізо).

В червоній квасолі містяться особливі амінокислоти:

  • гістидин (чудово допомагає при анемії);
  • триптофан (покращує якість сну, знімає напругу);
  • лізин (ефективно бореться з вірусами та інфекціями, запобігає появі злоякісних новоутворень)

Квасоля червоного кольору має кілька переваг. Вона нормалізує метаболізм, очищує організм від шлаків, підвищує рівень гемоглобину, підтримує здоровʼя серця, надає антивіковий ефект та допомагає добре боротись зі зморшками.

Регулярне вживання червоної квасолі сприятиме підвищенню рівню гемоглобину, а фолієва кислота — підтримає здоровʼя серця.

Яка квасоля корисніша: біла або червона
Яка квасоля корисніша: біла або червона

Сорти червоної квасолі активно використовуються в дієтичному харчуванні. В його складі містяться спеціальні ферменти, які сповільнюють засвоєння вуглеводів та стабілізують вагу на одному рівні.

Тож, і червона, і біла квасоля мають свої переваги. Біла квасоля чудово знизить рівень цукру в крові, а червона — допоможе подолати анемію.

Схожі статті

Варю яйця без кипʼятіння за 8 хвилин: ідеальний варіант до сніданку під час блекаутів

Багато хто варить яйця класичним методом. В умовах постійних вимкнень світла не завжди вдається довести цю справу до кінця. Але кмітливі господині знайшли вихід.

Натуральне чи ні? 5 способів, які прийдуть вам на поміч, щоб перевірити вершкове масло

Часто в магазині продають вершкове масло, яке є несправжнім, але вартість як натурального - дієві способи, які допоможуть вам перевірити продукт.

Лише 1 дія, яка продовжить життя для вашого молока: що зробити, щоб воно зберігалось довше

Молоко полюбляють багато людей за його смак, але точно не за те, скільки воно зберігається - лайфхак, як продовжити терміни його зберігання за 5 хвилин.

Холодна, гаряча чи кипляча: в якій воді варити гречку і чи має це якесь значення взагалі

Гречка — один з найпопулярніших гарнірів, приготувати який зможе навіть дитина. Цю смачну кашу цінують в багатьох українських родинах. Як приготувати її правильно — розповідає "Сенсація".

Найстаріша жінка Іспанії назвала сніданок довголіття і молодості: їй 111 років і вона не хворіє

Часто довгожителі мають власні секрети своїх довгих років життя, проте не жінка з Іспанії, адже вона вважає, що нічого такого особливого не робить. Подробиці.

Якщо не хочеться кави: 3 ідеї, чим можна замінити кофеїновий напій – ефект не гірше

Більшість людей надають перевагу каві, але інколи вона набридає і хочеться спробувати щось нове - чим замінити цей напій, щоб він так само заряджав енергією на весь день.