Як звірі: у Києві дівчину без маски виштовхали з трамваю ногами (відео)

У столиці наполегливу порушницю карантину виштовхали з трамваю за допомогою фізичної сили.

У Шевченківському районі столиці вчора, 5 листопада, дівчину без обов’язкової маски на обличчі ногами виштовхали з трамваю.

Як інформує паблік “Київ Оперативний”, цей інцидент трапився на зупинці на вулиці Василя Макуха.

Як можна побачити на відео, блондинка в червоному пальті без маски намагалася будь-що зайти в трамвай. Однак кондукторка і один з чоловіків почали руками і ногами виштовхувати порушницю на вулицю. Дівчина вступила з ними в словесну перепалку.

Ніхто з пасажирів не відреагував на те, що відбувалося. Чим закінчилася ця історія, невідомо.

Зазначимо, що в період карантину всі жителі України зобов’язані носити в громадських місцях захисні маски. За відсутність в людини захисного засобу її можуть штрафувати на суму від 170 до 255 гривень.

Користувачі соцмереж розділилися в оцінці цього випадку. Одні були здивовані грубістю кондукторки і пасажира, які ногами били дівчину за відсутність маски, інші в усьому звинуватили нахабну дамочку.

  • Дурна вона. Вдягни маску і їдь. Але вона вважала себе особливою і нарвалась. Насправді їй пофіг і ті, хто її підтримує.
  • Да хоч гола! В масці чи без, ніхто немає права бити другу людину, ще й жінку. Люди пандемія колись закінчиться, треба залишатись людьми. Поважайте себе і оточуючих, навіть якщо вони без маски.
  • Боже! Це якась дикість! Люди, що з вами?!!!

https://www.facebook.com/watch/?v=2517246035242339

Схожі статті

Віталій Кличко розповів, чи плануються масові заходи і концерти до 32-го Дня Незалежності України

День Незалежності України – це особливе свято для кожного з нас, оскільки це той самий день, коли ми почали своє вільне існування. Це був великий та знаковий день, який показав справжні амбіції України, як вільної країни.

Віталія Кличка можуть зняти з посади мера Києва: що стало причиною таких радикальних змін?

Віталій Кличко відомий спортсмен, боксер та мер Києва, який займає цю посаду вже не перший строк. Багато хто може досі дивуватися цьому, але Віталій насправді багато чого робить для улюбленої столиці.

Коли у 2023 році у Києві пролунає останній дзвоник для школярів: не у травні як було зазвичай – деталі

Останній дзвоник є неймовірно очікуваним днем для всіх українських школярів, всі діти по-особливому люблять школу, уроки, вчителів, всю цю атмосферу, заходи. Тому, останній дзвоник дійсно є ковтком повітря.

Київський тату-майстер влаштовує флешмоби “Тату за донат” в підтримку ЗСУ

В Україні зараз з'явилась велика кількість благодійних фондів, зірки продають цінні речі, ресторани і заклади швидкого харчування, магазини, салони перераховують частину заробітку на потреби ЗСУ або конкретно купують необхідні речі для окремих батальйонів