Де, коли і як? Поради щодо зберігання добрив для вашого городу – на замітку дачникам

Добрива - це незамінна річ на городі для кожного дачника, але чи знали ви, як їх потрібно зберігати і який термін придатності вони взагалі мають?

Справжні городники завжди заздалегідь готуються до дачного сезону і закуповують всі необхідні добрива, тому завжди актуальним є питання щодо правильного зберігання добрив у зимовий період.

Правильне місце для зберігання відіграє значну роль. Для цього підійде ідеально сухе та прохолодне приміщення, яке буде захищати від холоду, вологи і прямого сонячного світла, для цього може підійти сарай, якщо він у вас є.

Також варто звернути увагу і на упаковку, вона повинна бути цілою і герметичною, щоб уникнути витоків, які в свою чергу можуть призвести до забруднення навколишнього середовища. Добрива не можна зберігати біля джерел вогню або речовин, оскільки це може спричинити хімічні реакції. Кожен вид добрива має знаходитись окремо одне від одного.

Експерти розповіли, як і скільки можна зберігати добрива
Експерти розповіли, як і скільки можна зберігати добрива

Важливо, щоб була належна вентиляція у приміщенні, щоб уникнути накопичення шкідливих парів. Якщо ви зберігаєте добрива у приміщенні з мінусовою температурою, то слід бути обережними, адже перепади температури можуть негативно позначитись на їхніх властивостях. Більшість добрив через низьку температуру можуть замерзати, тож краще їх все-таки зберігати не в дуже холодному місці.

Проте, якщо упаковка, в якій знаходиться добриво, герметично запакована, захищає від вологи та морозу, то можна зберігати і за мінусової температури.

Експерти розповіли, як і скільки можна зберігати добрива
Експерти розповіли, як і скільки можна зберігати добрива

Не забувайте брати до уваги те, що написано на самій упаковці. Адже інформація щодо термінів придатності добрив і умов їх зберігання неабияк як допоможе вам підібрати правильне місце.

Загалом, більшість добрив можуть зберігатись протягом кількох років, якщо дотримуватись усіх вищезазначених рекомендацій.

Схожі статті

Корінь зла: які дерева мають репутацію проклятих і чому їх не можна садити біля свого будинку

Досі люди доволі обережно ставляться до питань висадки дерев біля будинків, адже вірять, що вони зберігають енергетику і можуть вплинути на якість життя.

Навіщо закопувати в землю гречку та вівсянку? Неочікуваний прийом, про який ви не знали

На початку сезону можна побачити на городах дивну картину. Земля навколо всипана… крупами. Частіше за все дачники використовують для цього вівсянку або гречку. Що це дає — розповідає "Сенсація".

Сонце – для слабких: ці рослини чудово живуть у тіні і ніколи не скаржаться, а пишно цвітуть

Сонце прийнято вважати обов'язковим фактором для розвитку будь-якої рослини, але це у корені невірне уявлення про світ Флори. Що можна купити з того, що зростає в тіні?

Ваша вишня може не впоратися без цього весняного підживлення – перевірте зараз свій сад

Для того, щоб вишня плодоносила, її обов'язково необхідно добре підживити. Вже цього сезону матимете можливість зібрати величезні ягоди. Що саме треба зробити?

Забудьте вже про герань: ця рослина – новий тренд у садівництві і до того ж легка у догляді

Ми обираємо герань, тому що вона проста у догляді, може цвісти безперервно і при цьому абсолютно не примхлива. Але ми можемо підказати прекрасну альтернативу їй.

Всього 1 чайна ложка у лійку і аґрус ніколи не буде хворіти: ягоди виростуть розміром зі сливу

Під час цвітіння аґрусу важливо дотримуватись правил підкормки цієї кущової рослини. Щоб ягоди виросли розміром зі сливу – можна підгодувати кущі на ділянці медово-дріжджовою сумішшю.