Зробіть це в будь-яку погоду – і зберете щедрий урожай абрикосів. Робоча схема від моніліозу

Щоб отримати багатий врожай абрикосу, необхідно звернути свою увагу не тільки на засоби захисту від недуг, але й на обрізку. Як це правильно зробити?

Що може бути кращим за ароматний, спілий та великий абрикос? Цей фрукт універсальний, адже ідеально підходить для висушування, консервації, застосування у кулінарії, містить у собі достатню кількість пектину, і навіть кісточки абрикоса неймовірно смачні та використовуються в їжу.

Експерт розповів, як захистити абрикоси від хвороб

Експерт розповів, як захистити абрикоси від хвороб

Але дані дерева вимагають до себе чимало уваги. Нехтування доглядом за цим деревом може вилитися у відсутність хорошого врожаю, а також погане запилення.

Абрикос необхідно захищати не тільки від шкідників, але і від грибкових захворювань. При належному догляді абрикос може жити більше 40 років. При поганому догляді дерево загине набагато швидше. Що вже казати про відсутність хорошого врожаю.

Що ж необхідно зробити, аби захистити абрикос від хвороб? Для початку обріжте гілки, а після обробіть дерева 3% бордоською сумішшю для профілактики грибкових захворювань.

Після того, як на дереві з’являться рожеві бруньки, абрикоси потрібно обробити фунгіцидом “Хорус”. Коли абрикоси тільки починають квітнути, проведіть друге оброблення саду фунгіцидом “Ревіона” без використання прилипача.

Повторно обробку дерева від моноліозу проводять після того, як приблизно 20% квітів уже обсипалися. Для нього рекомендується використовувати фунгіцид “Сігнум”.

Пам’ятайте, що велика кількість фунгіцидів європейського походження може бути слабким для українських регіонів, так як вони виробляються з урахуванням європейських стандартів безпеки. Часто це призводить до того, що в Україні подібні препарати можуть взагалі не проявляти жодної ефективності.

Також необхідно звернути свою увагу на здоров’я дерева у серпні, коли шкідники активно починають розмножуватися та з’їдати листя. Краще не доводити до появи павутиння на гілках.

Схожі статті

Кожна крапля на рахунку: чим поливати троянди для пишного і безперервного цвітіння

Троянди відрізняються особливою вдячністю, коли мова йде про весняні підкормки. Достатньо декількох підживлень, і ваші кущі цвітуть безперервно.

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Зарано? Ні, вчасно: пересадка півонії навесні – 3 речі, які необхідно обовʼязково знати

Якщо необхідно пересаджувати півонії, то садівники в один голос скажуть, що це робиться восени. Але якщо взялися навесні, то що робити? Відповіді в нашому матеріалі.

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.