Зробіть це в будь-яку погоду – і зберете щедрий урожай абрикосів. Робоча схема від моніліозу

Щоб отримати багатий врожай абрикосу, необхідно звернути свою увагу не тільки на засоби захисту від недуг, але й на обрізку. Як це правильно зробити?

Що може бути кращим за ароматний, спілий та великий абрикос? Цей фрукт універсальний, адже ідеально підходить для висушування, консервації, застосування у кулінарії, містить у собі достатню кількість пектину, і навіть кісточки абрикоса неймовірно смачні та використовуються в їжу.

Експерт розповів, як захистити абрикоси від хвороб

Експерт розповів, як захистити абрикоси від хвороб

Але дані дерева вимагають до себе чимало уваги. Нехтування доглядом за цим деревом може вилитися у відсутність хорошого врожаю, а також погане запилення.

Абрикос необхідно захищати не тільки від шкідників, але і від грибкових захворювань. При належному догляді абрикос може жити більше 40 років. При поганому догляді дерево загине набагато швидше. Що вже казати про відсутність хорошого врожаю.

Що ж необхідно зробити, аби захистити абрикос від хвороб? Для початку обріжте гілки, а після обробіть дерева 3% бордоською сумішшю для профілактики грибкових захворювань.

Після того, як на дереві з’являться рожеві бруньки, абрикоси потрібно обробити фунгіцидом “Хорус”. Коли абрикоси тільки починають квітнути, проведіть друге оброблення саду фунгіцидом “Ревіона” без використання прилипача.

Повторно обробку дерева від моноліозу проводять після того, як приблизно 20% квітів уже обсипалися. Для нього рекомендується використовувати фунгіцид “Сігнум”.

Пам’ятайте, що велика кількість фунгіцидів європейського походження може бути слабким для українських регіонів, так як вони виробляються з урахуванням європейських стандартів безпеки. Часто це призводить до того, що в Україні подібні препарати можуть взагалі не проявляти жодної ефективності.

Також необхідно звернути свою увагу на здоров’я дерева у серпні, коли шкідники активно починають розмножуватися та з’їдати листя. Краще не доводити до появи павутиння на гілках.

Схожі статті

Найкращий сорт ранньостиглої полуниці “Смак дитинства”: зберете з куща по 2 кг для варення

Полуниця "Смак дитинства" — високоврожайний сорт ягід, який відрізняється відмінним смаком і стійкістю до шкідників та хвороб. Про інші особливості сорту "Сенсація" розповість далі.

У нас ця картопля не родить: які 3 сорти не варто саджати в Україні – вони ніколи не виростають

Картопля – популярний в Україні коренеплід, якій дачники саджають на городах щороку. Однак не кожен сорт може порадувати високими врожаями. "Сенсація" назве 3 сорти бараболі, краще не саджати.

20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.

Черешня скидає квітки? Все тому, що ви не зробили це – цього літа зберете ящики врожаю

Зовсім скоро в Україні заквітнуть сади, а над черешневими деревами гудітимуть вирії бджіл і різні комахи, які запилюватимуть кожну квіточку. Але буває таке, що черешневий цвіт засихає і осипається.

Вирощуємо по 12 баклажанів на кущі: як забути про колорадського жука і павутинного кліща

Якщо на городі завівся колорадський жук, то варто подумати не тільки про картоплю, але і про свої баклажани, адже шкідники обожнюють ними ласувати.

Якщо бутони троянд починають гнити, обробіть їх таким методом: забудете про хвороби

Яке розчарування! Ми виходимо в сад насолодитися трояндами, а вони всередині гнилі, або мають заражені пелюстки з плямами та дірками. Що робити?