З таким добривом будете лити сльози – врожаю не побачите як своїх вух: чого не “терпить” цибуля

Підживлення городу — це шлях до багатого врожаю, однак цибуля не терпить деяких речовин, і про них необхідно знати, щоб не впустити майбутній врожай.

Цибуля — доволі невимогливий овоч, за яким просто доглядати. Вона полюбляє хороше освітлення, рясний полив, вчасну обрізку пера з насінням. І так само овоч доволі позитивно реагує на різні підкормки. Втім, у цьому питанні легко припуститися помилки.

Так, експерт розповів, від яких речовин варто відмовитися для того, щоб не втратити майбутній врожай цибулі.

Експерт розповів, яке добриво сповільнює зростання цибулі

Городники пояснили, які сорти цибулі добре ростуть на Вінниччині
Експерт розповів, яке добриво сповільнює зростання цибулі

Так, виявляється, цибуля не переносить калій хлорид. Дане добриво просто пригнічує зріст цього овоча і не дає йому набрати масу.

Так само цибуля погано реагує на таке органічне добриво як коровяк. Справа в тому, що він викликає загнивання коріння у овоча, а також призводить до накопичення нітратів.

Також зверніть свою увагу на кислотні добрива. Так як цибуля віддає перевагу лужному середовищу, то на кислотне реагує вельми негативно, що також може призвести до пригнічення зростання як пера, так і самої цибулини.

Нагадуємо, що для цибулі можна обрати непоганих сусідів, які будуть допомагати рослині розвиватися швидко, а також це допоможе зекономити місце у городі чи на грядці. Наприклад, садівники рекомендують садити поруч з цибулею квасолю.

Вона непогано уживається разом з гарбузами, динями та кавунами. Немає ніякої необхідності мульчувати посадку цибулі, так як є високий ризик появи грибкових хвороб та шкідників. Рослина сама по собі доволі стійка до подібних загроз, а тому не вимагає зайвої підтримки.

Займатися цибулькою можна вже через місяць, а тому є сенс почати готувати посадковий матеріал. Не сумнівайтеся в собі та сміливо беріться до справи, і обов’язково отримаєте розкішний врожай овочів.

Схожі статті

Як посіяти петунію, щоб вона зацвіла вже через 30 днів: поки сусіди “чухаються”, у вас вже сад

Щоб отримати ранній весняний сад, можна взятися за висівання петунії, адже вона зійде вже через місяць, якщо ви правильно підійдете до цієї задачі.

Волоський горіх не плодоносить тому, що ви не зробили це: врожай збиратимете мішками

Чи не помітили ви останнім часом, що волоський горіх почав плодоносити набагато гірше? А все тому, що ви не провели важливу процедуру для дерева.

Гарне з весни до осені: це плодове дерево не тільки прикраса для саду, але й дає рясні врожаї

Розкішний сад, який щороку дарує рясні врожаї фруктів та ягід – мрія багатьох садоводів. Плодове дерево з райськими яблучками — чудовий варіант для декору саду. Та й врожай з нього буде добрим.

Низькорослі жаростійкі томати, що обов’язково слід посадити в 2025 році: дізнайтеся їх назву

Сорт цих томатів підійде для більшості садівників. Усе завдяки своїй універсальності, витривалості і здатності добре плодоносити. Свіжі помідори будуть на столі до самих заморозків.

Ідеальний врожай баклажанів і всього лиш завдяки зубній пасті: секрет, про який ви не знали

Зубна паста – це не тільки чудовий засіб гігієни, але й гарна помічниця для садівників та городників. Як завдяки їй можна підвищити врожай баклажанів — читайте в матеріалі "Сенсації".

Сорт огірків, що родить за будь-якої погоди в Україні: його вивели німецькі науковці

Цей сорт є чудовою інвестицією для будь-якого садівника, який прагне вирощувати якісні огірки і докладати для цього мінімумом зусиль. Це один із найкращих сортів для вашого городу.