Ці перці — справжні чемпіони: 4 найкращі сорти для фарширування та салатів

Фаршировані перці — це дуже смачно. Але щоб страва була ідеальною, важливо правильно обрати сорт. І саме ці 4 варіанти дозволять вам створити кулінарний шедевр!

Перець — це унікальний овоч. Він може стати зіркою літнього салату, основою для начинки чи закуски та навіть самостійною стравою. Але щоб вона була ідеальною, треба взяти правильний сорт. Бо саме деякі з них неначе створені для фарширування та гарантують чудовий результат навіть новачкам.

Каліфорнійське чудо є класикою. Цей сорт навряд потребує детального опису, бо він є одним з найвідоміших не лише в Україні, але й в усьому світі. Його плоди з товстими стінками — це наче створені природою горщики, куди можна накласти багато м’яса, крупи, овочів та іншої начинки. Після запікання в духовці перці зберігають хрусткість. Також Каліфорнійське чудо ідеально пасує до свіжих салатів. Особливо чудово він поєднується з гострими заправками. Вирощувати його нескладно: цей сорт невибагливий до ґрунту і добре переносить перепади температури.

Агрономи назвали 4 найкращі сорти перцю для відкритого ґрунту
Агрономи назвали 4 найкращі сорти перцю для відкритого ґрунту

Гібрид Клаудіо дозріває одними з перших. М’якота у цього сорту досить щільна, тому гарно витримає навіть щільні та “важкі” начинки. Цей сорт ідеально підходить для відкритого ґрунту, не боїться більшості вірусів та інфекцій, а його плоди можуть витримати навіть невеликі заморозки. А ще Клаудіо може довго зберігатися після зривання з куща. Окрім запікання та салатів він підходить для консервації.

Марконі — це, як можна здогадатися з назви, італійський сорт. Він дуже-дуже ароматний та солодкий і зовсім не містить гіркоти. Плоди у Марконі довгі (до 25 см), трішки вигнуті. Стінки у перців тонші, ніж в описаних вище сортів, але це зовсім не заважає фаршируванню. Марконі точно сподобається тим, хто любить, щоб після запікання перці ставали повністю м’якшали. Але при цьому аромат та смак перці не втрачають.

Агрономи назвали 4 найкращі сорти перцю для відкритого ґрунту
Агрономи назвали 4 найкращі сорти перцю для відкритого ґрунту

Атлант — справжній велетень серед перців. Висота одного плоду може сягати 15 см, а товщина стінки — майже 1 см. Це робить його ідеальним для фарширування ситними начинками — наприклад, з фаршу та овочів. Під час готування він “ділиться” з начинкою своєю соковитістю, тим самим збагачуючи її смак. Вирощувати Атлант варто на сонячних ділянках — тоді плоди набирають максимальної солодкості.

Схожі статті

Найкращий сорт ранньостиглої полуниці “Смак дитинства”: зберете з куща по 2 кг для варення

Полуниця "Смак дитинства" — високоврожайний сорт ягід, який відрізняється відмінним смаком і стійкістю до шкідників та хвороб. Про інші особливості сорту "Сенсація" розповість далі.

У нас ця картопля не родить: які 3 сорти не варто саджати в Україні – вони ніколи не виростають

Картопля – популярний в Україні коренеплід, якій дачники саджають на городах щороку. Однак не кожен сорт може порадувати високими врожаями. "Сенсація" назве 3 сорти бараболі, краще не саджати.

20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.

Черешня скидає квітки? Все тому, що ви не зробили це – цього літа зберете ящики врожаю

Зовсім скоро в Україні заквітнуть сади, а над черешневими деревами гудітимуть вирії бджіл і різні комахи, які запилюватимуть кожну квіточку. Але буває таке, що черешневий цвіт засихає і осипається.

Вирощуємо по 12 баклажанів на кущі: як забути про колорадського жука і павутинного кліща

Якщо на городі завівся колорадський жук, то варто подумати не тільки про картоплю, але і про свої баклажани, адже шкідники обожнюють ними ласувати.

Якщо бутони троянд починають гнити, обробіть їх таким методом: забудете про хвороби

Яке розчарування! Ми виходимо в сад насолодитися трояндами, а вони всередині гнилі, або мають заражені пелюстки з плямами та дірками. Що робити?