Герань у лютому тільки цього й чекає: одразу випустить шапку квітів – краще гортензії

Взимку герань може не тільки не нарощувати листя, але й не демонструвати бажання квітнути. Втім, простимулювати його дуже просто, головне знати як.

Що б хто не казав, герань, за своєю красою, дуже схожа на гортензію. При цьому, вона набагато легша у догляді, не примхлива, рідко хворіє і вимагає менш родючої землі.

Велика кількість господинь після експериментів все ж таки повертається до цієї квітки, так як вона готова потерпіти, і почекати, якщо про неї забули. Втім, своїм зеленим улюбленцям хочеться дати усе найкраще. І так само виникає бажання, щоб вони радували нас не тільки влітку, але й взимку. Це вже складніша задача, адже у холодний сезон герані не вистачає сонячного світла, аби стимулювати ріст квітконосів.

Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Квітникарі розповіли, як правильно підживлювати герань
Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Є дуже простий спосіб це зробити — поставити фітолампу, яка як правило стає не просто помічником, а справжнім спасінням, коли на небі сонця не буває тижнями.

Але існує спосіб не фізичний, більш хімічний. Для цього вам знадобиться знайти на своїх полицях нашатирний спирт.

Для досягнення найкращого результату, вам знадобиться 2 мл нашатирного спирту, 1 літр відстояної води. Усе це необхідно перемішати, розігріти до кімнатної температури, а потім полити квітку під корінь.

Для стимуляції рясного цвітіння необхідно розвести 1 г монокалій фосфату в 1 літрі води і так само поливати рослину. Раз на тиждень буде більш ніж достатньо для того, щоб герань незабаром стала схожа на королеву саду.

Також не забувайте, що під кінець зими необхідно почистити усі свої рослинки від зайвих пагонів та листя, а також видалити усі частини, які пожовтіли. Обрізка ніяким разом не пошкодить вашим улюбленцям, а лише простимулює кращий ріст.

Причини, чому здорова герань починає в'янути на очах
 Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Після їх видалення рекомендується рясно поливати рослину, додавати добрива, і якщо ваші підопічні люблять це – обприскувати.

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?