Лише 1 склянка, а рослини виростуть вдвічі: як збільшити свій врожай – потрібен один інгредієнт

Гарний і великий врожай не так просто отримати, особливо якщо не знати, що для цього потрібно робити - настій з чого саме допоможе вам отримати багато плодів?

Найчастіше городники вдаються до натуральних засобів підживлення рослин, замість хімічних. Наприклад, вони часто використовують настій з кропиви, адже вважають його ефективним методом для рослин. Попри те, що кропива не дуже приємна через свої колючки, але вона багата на велику кількість корисних речовин – калій, магній, азот, кальцій, саме вони допомагають прискорити ріст рослин, квітів та дерев.

Добриво з кропиви має ряд переваг: воно відновлює та збагачує ґрунт, стимулює ріст рослин, покращує їхній стан, а також ідеально підходить для того, щоб запобігти різним хворобам. Також кропива ефективно бореться зі шкідниками, в тому числі з попелицею.

Городники розповіли, який настій допоможе вам отримати гарний врожай
Городники розповіли, який настій допоможе вам отримати гарний врожай

Існує два варіанти, як застосовувати це добриво, його можна вносити під корінь або ж на листя. Для підживлення прикореневого типу, потрібно розвести готовий кропивʼяний настій у воді у пропорції 1:10 та застосувати до початку плодоношення, один раз на два тижні. Якщо ж ви плануєте обробляти листя, то для цього використовують ще більш розбавлений розчин – 1:20 і підживлювати ним потрібно один раз на місяць.

Органічне добриво з кропиви підходить для багатьох рослин – плодові дерева, декоративні чагарники, квіти, городні культури. Воно корисне для огірків, помідорів, болгарського перця, капусти. Таке добриво можна застосувати для винограду й полуниці, якщо ви будете робити все правильно, то можете не переживати за врожай.

Городники розповіли, який настій допоможе вам отримати гарний врожай
Городники розповіли, який настій допоможе вам отримати гарний врожай

Але потрібно запамʼятати, що не для всіх культур таке добриво буде корисним, не рекомендується його застосовувати для часнику, цибулі, квасолі, гороху. Ці рослини погано переносять високий вміст азоту, тому використання настою з кропиви може лише знизити врожайність культур.

Схожі статті

Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Розкрито секрет поливу розсади: як не засушити і не втопити молоді паростки – всі тонкощі

Щоб виростити міцну та здорову розсаду, яка стане основою майбутнього врожаю, особлива увага приділяється поливу. Треба знати всі тонкощі, адже одна маленька помилка може все зіпсувати.

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!

Більше ніяких гнилих плодів на яблуні: 700 г на 10 літрів – ефективний розчин проти моніліозу

Весняна обробка яблунь спеціальними розчинами допоможе вберегти врожай від моніліозу та інших захворювань. Рецепт одного із них пропонуємо до уваги читачам "Сенсації".

Якщо вчасно не провести обробку, вони знищать весь урожай: як захистити свій сад від грибків

Не варто чекати, доки саду з'являться перші ознаки грибків, краще провести профілактику плодових дерев наперед. Це збереже їм імунітет та врожай.

Капусті цей бур’ян потрібен як повітря: посадили 3 штуки біля грядки — жодного шкідника

Білокачанна капуста — ласий шматочок для багатьох шкідників, і часом ніякі препарати не допомагають у відлякуванні комах та молюсків. Тоді можна посадити бур'ян.