Вода з крану тече слабко? Сантехнік розповів, як виправити це за 2 хвилини і 0 гривень

Якщо на вашій кухні або ванній вода з-під крану тече слабко – збільшити її можливо власноруч. Вам знадобиться для цього лише 2 хвилини і 0 гривень фінансових витрат.

Недостатньо сильний напор води з-під крану – поширена ситуація, яка часто приносить мешканцям квартир чимало незручностей. Саме тому вчасне вирішення проблеми стає актуальним. Взагалі виправити ситуацію зі слабким напором води не складно. Головне – знати справжню причину, через яку ця ситуація виникла.

Якщо вода з-під крану або душу біжить слабким струменем – стає неможливим ані помитись, ані прийняти душ. Не менше від такої проблеми страждає і побутова техніка (пральна машина, посудомийна машина, бойлер). Серед основний причин, чому напор води в крані стає слабким, фахівці-сантехніки називають засмічення труб подачі води, забруднення фільтрів грубої очистки та забивання піском сітки-аератора.

Виходячи з причини, обирають і спосіб вирішення проблеми. Деякі з господарів наважуються придбати новий кран. Проте, в багатьох випадках посилити напір води можна абсолютно безкоштовно. Адже проблема полягає у засміченні аератора. Це – маленька сіточка на краю крана, яка з часом забруднюється і не пропускає воду повністю.

Як швидко виправити ситуацію з тонким напором води в крані
Як швидко виправити ситуацію з тонким напором води в крані

Достатньо буде лише почистити цю сіточку – і напір води з-під крану збільшится. Сантехніки з багаторічним досвідом кажуть, що аератор – це не просто новомодна штука на крані. Він відповідає за те, щоб вода текла рівномірним струменем і навколо не розбризкувалась.

Через постійний контакт із водою аератор постійно забруднюється частинками піску, іржі або мінеральними відкладеннями. Саме через це кран розпочинає “плюватись” водою або видавати її тоненьким струмочком. Розв’язати проблему можна лише за пару хвилин.

Для ефективної очистки аератора на крані не потрібні ані спеціальні сантехнічні інструменти, ані особливі навички, ані великі гроші. Відвернути аератор з крану можна руками, попередньо обгорнувши елемент сухою ганчіркою. Коли деталь знята – її просто чистять жорсткою щіточкою або замочують в розчині соди та оцту (якщо на аераторі накопичився товстий наліт). Всього 15 хвилин – і нашарування іржі чи мінерального каменю розм’якшаться і їх можна буде легко видалити щіткою.

Очищений аератор знов ставлять на місце. Під час встановлення варто не забувати про прокладки. Якщо їх не встановити – то кран буде протікати.

Схожі статті

1 ложка – і ягоди розміром з кулак: смородина каже мені “дякую” – найкраще весняне підживлення

Сода може бути корисною не лише на кухні, дачники вже давно випробували цей продукт в себе на ділянці - як за допомогою цього інгредієнту підживити смородину?

Хробаки, пакуйте валізи: малина більше не ваша — 4 хитрощі від шкідників, які завжди працюють

Як уникнути появи шкідників у кущах малини? Є декілька простих хитрощів, які обовʼязково допоможуть вам розібратися з небажаними гостями на грядці.

6 помилок, які вказують на це: чому полуниця стає все дрібнішою і дрібнішою щороку

Неприємно, коли з часом полуниця родить дрібні та ще й кислі ягоди, але все залежить від догляду, який надавався рослині - 6 головних помилок, які знижують врожайність.

“Живучий” сорт картоплі – посадили і забули: кожного року він в мене на грядці – не Беллароза

Досвідчені городники вже давно перепробували майже всі сорти картоплі для посадки, тож визначили найкращий - цей дає високу врожайність і смачні плоди. Розповідаємо.

Редиска як з ринку: 4 простих прийоми, які зроблять її соковитою та повністю полишать гіркоти

Редиска – популярний весняний коренеплід, який н смак аж ніяк не повинен бути гірким. Але в багатьох дачників вони виростають саме такими. Щоб такого не сталося – потрібно дотримуватись 3-х прийомів.

Попелиці носа не покажуть, і набридлі чорнобривці не потрібні: саджаємо по всьому городу це

Посадивши цю квітку на своїй ділянці, ви можете забути про наявність попелиць раз, і назавжди! Ця рослина не потребує особливо догляду, її слід просто не забувати поливати.